Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Muruniidukid

Näitan kõiki 2 tulemust

Kvaliteetsed muruniidukid muudavad muruhoolduse hõlpsamaks

Päikesepaisteliste ilmade saabudes tuleb taas tervitada kiiresti kasvavat rohelist muru, mida on tarvis aia ilusa välimuse nimel regulaarselt niita.

Muruniiduk on masin, milleta on praktiliselt võimatu aeda hooldada. Murumasinad teevad murulõikuse mugavaks ja kiireks ning tagavad, et aia ilme oleks alati kaunis ja hooldatud.

Uue muruniiduki valimisel tasub silmas pidada, et masin vastaks pügatava muru tüübile, niidetava ala suurusele ja pinnareljeefile ning oleks ka mugav kasutada.

Milline muruniiduk valida?

Millist tüüpi muruniiduk soetada – kas iseliikuv bensiinimootoriga, elektriline või akutoitel masin – sõltub konkreetsetest vajadustest ja soovidest. Enne otsuse tegemist on oluline pöörata tähelepanu ka seadme tehnilistele omadustele.

Iseliikuvad muruniidukid teevad muruniitmise palju lihtsamaks ja kiiremaks. Te ei pea enam pingutama, et oma niidukit lükata, kuna see liigub ise.

Bensiinimootoriga muruniidukid on võimsad ja töökindlad

Bensiinimootoriga muruniiduk on populaarne valik, kuna see pakub suuremat võimsust ja jõudlust võrreldes elektriliste või akutoiteliste mudelitega. Bensiini jõul töötavad masinad sobivad ideaalselt suuremate alade niitmiseks ja seal, kus vooluvõrk ei pruugi olla kättesaadav.

Bensiinimootoriga masinatel on tavaliselt ka pikem kasutusiga kui elektrilistel või akutoitega töötavatel muruniidukitel.

Kvaliteetsete muruniidukite müük ja tellimine e-poest

AB Polari e-poes toimib töökindlate muruniidukite müük ööpäev läbi ja seitse päeva nädalas. Uurige meie valikut ja tellige omale uus abiline muruhoolduseks juba täna!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00