Turvalliset ostokset

94 Google’ arvostelu

Toimitusaika n. 3-5 arkipäivää

Aiatoolid ja aiadiivanid

Mugavad aiatoolid igasse aeda ja terrassile

Aiatoolid on üks olulisemaid elemente igas aias või terrassil. Mugav aiatool on mõeldud looduse ilu nautimiseks, lõõgastumiseks pärast tööd või pere ja/või sõpradega aja veetmiseks.

AB Polari pakutav aiamööbel on loodud selleks, et muuta teie aia- või terrassielu nauditavamaks ja mugavamaks.

Aiapingid – klassikalised ja praktilised

Aiapingid pakuvad istumisvõimalust, mis tähendab, et aiaomanikud ja külalised saavad lõõgastuda, nautida aia ilu ning veeta aega. Aiapink on mõnus iste, millel puhata pärast tööd aias, nautida hommikukohvi või õhtust päikeseloojangut.

Lisaks praktilisele poolele on aiapinkidel ka dekoratiivne roll. Need lisavad aiale või terrassile visuaalset atraktiivsust ning aitavad luua kutsuva ja stiilse välimööbli ala.

Nägusad aiadiivanid teie aeda

Meie aiatoolid ja -diivanid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Aiadiivan on disainitud ka ilmastikukindlaks, et see suudaks ka karmidele tingimustele vastu pidada.

Eemaldatavad padjad pakuvad maksimaalset mugavust. Need on valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis on mõeldud õuetingimustes kasutamiseks.

Aiamööbel peab olema stiilne ja kvaliteetne

Aiamööbli valimine võib olla oluline otsus, et luua aias mugav ja stiilne kohtumispaik. Kvaliteetne aiamööbel pakub naudingut aastateks ja loob aias meeldiva atmosfääri. Nautige suviseid hetki koos pere ja sõpradega.

Meie aiatoolide ja -mööbli valik on mitmekesine ning pakub erinevaid stiile, suurusi ja materjale, mis sobiks ideaalselt teie aiaga. Kas otsite traditsioonilist aiapinki, kaasaegset õuetooli, -lauda või mugavat ripptooli – AB Polaris on midagi kõigile maitsetele ja eelistustele.