Säkra köp

94 Google-recensioner

Vi levererar produkter till Sverige

Aiapaviljonid

Aiapaviljonid

Kas otsite stiilset varikatust ja terrassi katust, mille all saaksite nautida koduaias aja veetmist ka vihmase ilmaga? Või soovite mõnusat ja varjulist puhkenurka, mida aitab luua näiteks kvaliteetne aiapaviljon?

Pakume laias valikus aiapaviljone, terrassi katuseid ja varikatuseid, mis on suurepäraseks lisaks igale aiale või õuealale.

Praktilised varikatused toovad aeda uue stiili

Varikatus on praktiline ja stiilne lahendus, mis pakub kaitset päikese, vihma või tuule eest, muutes aia või õueala veelgi nauditavamaks paigaks.

Varikatused võimaldavad luua varjulise ala, kus nautida ajaveetmist, grillida ja lõõgastuda, ilma et peaksite muretsema ilmastikuolude pärast. Lisaks praktilisusele lisavad varjualused ka esteetilist väärtust, muutes õueala atraktiivsemaks ja mugavamaks kohaks kogu perele ning külalistele.

Kas aiapaviljon või pergola?

Kui ihkate klassikalist välimust ja tugevat varju, võib pergola olla teie jaoks õige valik. Pergola on ajatu disainiga, tavaliselt valmistatud puidust või metallist raamist, mis toetab kaunite ronitaimede kasvatamiseks mõeldud latte või võresid.
Terrassi katus kaitseb vihma ja päikese eest, et seal veeta aega iga ilmaga.

Pergola on suurepärane aiamööbli lisa, mis loob õdusa ja romantilise õhkkonna.