Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Autovärav varbaiale ELEGANT

al. 859.00

Kogus

Autovärav varbaiale ELEGANT

Sageli tekivad kodu ehituses olukorrad, kus võrkaed ei ole väärikas lahendus kinnistu piiramiseks ja hinnaline sepisaed ei mahu planeeritud eelarvesse. Parimaks alternatiiviks sellises olukorras on varbtäitega metallist aed ja väravad, mis on kuumtsingitud ja pulbervärvitud. Kvaliteetne metallpiire on hea investeering, mis kestab aastakümneid. Jalgvärava kõrgus maast on 1m, 1,2m, 1,5m. Jalgvärava lukukomplektiks  kasutame kõrgekvaliteetset roostevabast  Locinox Fiftyset lukukomplekti ( Vaata joonist)

 

 • Kõrgused: 0,93 m, 1,13 m, 1,43 m
 • Ühe väravatiiva  laius on 1930 mm.
  Paigaldatud väravapostide vahe peab olema 4m
 • Veritikaaldetailid:  15x15x1,0 mm terastorust
 • Väravaraam: 60x40x2 mm terastorust, mis annab väravale tugevuse.
 • Vertikaalpulkade vahe on 89mm(+/-2mm)
 • Pinnakatteks kuumtsink + pulbervärv Ral (värvitoon vali ise)
 • Värav on valmistatud nii,et vajadusel saab keskmisele või alumisele horisontaal liinile kinnitada värava automaatika. Kui automaatikat ei kasutata, soovitame kasutada väravatiibade lukustamiseks Locinox roostevabast maariive. Valikus on nii tavalisi kui  ka lukustutavaid maariive.
 • Autovärava hingekomplektiks  on Locinox kuumtsingitud hinged. Hingesid on kahte tüüpi( kinnitusega metallpostile ja kinnitusega kivipostile) – OSTA LISAKS
 • Värava hinnas ei sisaldu: Autovärava postid 80x80x3 mm ,värava hinged (metallist väravapostile või kivipostile),maariive väravale – OSTA LISAKS
 • Autovärava hind  sisaldab: Kahte metallist autovärava tiiba, plastikust kattekorke varbide ja toruraami otstesse,

 

Autovärava   soovitame paigaldad   väravapostidele betoneerimise järgselt. Selline lähenemine annab võimaluse vajadusel muuta hingede asukohta postil, et säilitada maapinna ja värava vahel ca 70-80 mm. Väga hoolikalt tuleb aga kinni pidada ette antud väravapostide vahelisest mõõdust ! Peale haljastust või tänavakivide paigaldust saab värava metallpostile, millel ei ole algselt värava hingede aukke sees, märkida ehituse käigus tekkinud olukorrast lähtuvalt just õigesse kohta väravahinge ava augud. Puurida seejärel posti paigalduse juhendis etteantud õpetuse järgi väravahingede augud. Väravaposte paigaldades võib nad ka veidi rohkem maast välja jätta( ca 5-10 cm üle vajaliku mõõdu). Kui väravad on postidele  paigaldatud, lõigatakse  postid värava ülemise liini järgi mõõtu. Hea oleks kanda lõikekohale veidi tsink värvi  lõikamise järgselt, mis välistab lõikekoha roostetamise. Postile peale käiv postikork väldib vihmavee sattumise hilisemalt lõikekohale.

 

NB! Ei ole lao toode. Varbaed on on tellitav. Tellimise aeg 3-4 nädalat
Tellides märgi kindlasti värvitoon.

(Standard värvid RAL 9005 (must), RAL 7016 (tumehall))

Kategooria:

Seotud tooted

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00