Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Kilekasvuhooned

Näitan kõiki 6 tulemust

Kilekasvuhoone on kiiresti paigaldatav

Kiirelt, vaid ühe-kahe tunniga püstitatavad kilekasvuhooned on kiire lahendus, kui taimedele on vaja kaitsvat varju või soodsat kasvukeskkonda. Täismõõtmetes tugevast kilematerjalist kasvuhoonel ei ole plastikdetaile, vaid see toetub tugevdatud terasraamile.

Tunnelkasvuhooned on aga abiks seal, kus päikeseenergiat vajab mõni peenar või on kindlat taimeliiki vaja kaitsta liigse vihma eest.

Tunnelkasvuhoone ehk kasvutunnel – mille jaoks kasulik?

Tunnelkasvuhoone peidab aiakultuurid putukate ja muu kahjuliku eest.

Nende abil saab kaitsta taimi heitliku ilma eest, hoida eemal putukaid ja kahjureid ning öösiti ringi luusivaid metsloomi. Lisaks on kasvutunnel vajalik siis, kui ilmastik kipub teatud taimeliikidele liiga tegema.

Tugev armeeritud kilekate on vastupidav ning avatavad lukud lasevad taimelava igal ajal tuulutada. Lihtsalt paigaldatav, kergesti eemaldatav!

Kiire ja lihtne lahendus

Kilekasvuhoone plussiks on lihtsus ja võimalus see kiiresti üles panna. Seetõttu on see suureks abiks siis, kui vajadus tekib järsku ning tegutseda on vaja nobedalt.

Kasvuhooneid leidub mitmes mõõdus ning terasraam tagab, et kilemajake kindlalt ka omal kohal püsiks. Kes soovib kasvuhoone karkassi üle talve püsti hoida, peaks teadma, et kilekate on soovituslik talvel eemaldada, et lumekahjustusi vältida.

Kilekasvuhoonete müük ja tellimine AB Polarist

Suur valik kilematerjalist taimemaju ootab AB Polari e-poes iga aednikku. Põhjalikud kirjeldused ja pildid annavad selguse iga toote omadustest ning kui sellest väheks jääb, oleme oma müügimeeskonnaga alati valmis teie küsimustele vastama!

Hinnad on soodsad, tarne kiire ning e-poes surfamine mugav ja ülevaatlik. Sobiva abihoone oma aiamaale leiavad AB Polarist kõik aiasõbrad.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00