Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aialauad

Näitan kõiki 4 tulemust

Stiilsed ja vastupidavad aialauad

AB Polaris on valik stiilseid ja praktilisi aialaudu, mis sobivad suurepäraselt aeda, terrassile või rõdule. Kvaliteetne aialaud on loodud silmas pidades mugavust ja vastupidavust, et saaksite nautida aega õues istudes ning lõõgastudes.

Kvaliteetsed aialauad ja toolid

Milline laud terrassile või aeda sobib? Kui otsite lihtsat ja elegantset lahendust, siis meie klassikalised aialauad on suurepärane valik.

Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, näiteks karastatud klaasist ja komposiitterasest, mistõttu on need vastupidavad ilmastikumõjudele ning lisavad aiale ajatut ilmet.

Lihtsasti kokkupandav aialaud

Kui soovite võimalust vajadusel lauda hoiustada või transportida, siis meie kokkupandavad aialauad on hea valik. Need on funktsionaalsed ja mugavad, võimaldades hõlpsasti muuta oma aia või terrassi paigutust vastavalt vajadustele.

Kokkupandavad lauad on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagab stabiilsuse ja vastupidavuse.

Aiamööbli komplektid aeda või terrassile

Otsite terviklikumat lähenemist oma aiakujundusele? Sellisel juhul on aiamööbli komplektid võimalus, mille poole tasub vaadata.

Komplektid sisaldavad tavaliselt aialauda koos sobivate toolidega, luues harmoonilise ja koordineeritud istumisala. Teil on võimalus valida erinevate stiilide ja suuruste vahel vastavalt oma maitsele ning aia suurusele.

Olenemata sellest, kas otsite klassikalist aialauda, mugavat kokkupandavat lahendust, lauda terrassile või terviklikku aiamööbli komplekti, leiate AB Polarist sobiva variandi. Tutvuge meie toodetega ja leidke oma aia jaoks sobivaim lahendus!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00