Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Gabioonid ehk kivikorvid

Näitan kõiki 4 tulemust

Stiilsed kivikorvid ehk gabioonid aeda kaunistama!

Põhjamaise maastikuarhitektuuri heaks näiteks on looduslike materjalide osav ja maitsekas kombineerimine. Kivikorvid ehk gabioonid toovad ilmekalt esile, kuidas lihtsate vahenditega on võimalik luua silmatorkav lisand kaunile aiale.

Milleks gabioone kasutatakse?

Gabioonid pärinevad tsiviil- ja teeehitusest, olles kasutusel eeskätt erosiooni takistamiseks, tammide ehitusel ning vundamentides. Tänapäeval kasutatakse kivikorve üha enam ka koduaedades ja maastike arhitektuuris.

Näiteks sobivad gabioonid kindlustama kaldaservasid, neid võib kasutada aedade ja fassaadide ehituses ning nõlvade ja tiikide kujundamisel.

Tsingitud terasest kivikorv kui dekoratiivne element

Kivikorvid on lisaks oma praktilisele väljundile üha enam kasutuses ka dekoratiivsete elementidena. See tähendab, et tsingitud terasest ja kividega täidetud traatkorv võib aias olla ka puhtalt silmailuks.

Vastupidavaid ja mitmekülgse stiiliga korve on saadaval erinevates mõõtudes ja kujudega ning sobiva lahenduse leidmine sujub kergesti.

Gabioonide paigaldus koduaeda pole keeruline

Kivikorvide paigaldusel on kõige tähtsam tasane aluspind ning kindel vundament. Betoneeritud postidele rajatud alusele paigaldatakse kogu ülejäänud korvikonstruktsioon. Kivid komplekti ei kuulu, nende valikul võib igaüks lasta oma fantaasial lennata!

Asukoha valikul on aiaomanikul vabad käed ning kõik sõltub sellest, millised on aiakujunduse eesmärgid. Gabioonid on algselt mõeldud tugevdama kaldapealseid, ent võivad olla rajatud ka ühegi kindla praktilise eesmärgita.

Muuda oma koduaed stiilseks ja kordumatuks AB Polari abiga!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00