Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Kasvuhoonekiled

Kasvuhoonekiled AB Polar e-poest

Kasvuhoonel tormituules kannatada saanud või oma aja ära elanud kasvuhoonekiled on lihtsasti vahetatavad ning sobivad mitmetele eri karkassidele. Lisaks saab tugevat kilematerjali kasutada muu vajamineva katmiseks nagu näiteks tellingud ja remonditavad hooned.

AB Polari e-poest leiad kõik vajamineva vaid mõne klikiga. Ülevaatlik ja selge tootevalik koos lisainfoga teeb otsustamise hõlpsamaks ning kiire tarne eest hoolitseme juba meie!

Kvaliteetne kasvuhoonekile loob taimedele sobiva kasvukeskkonna

Tugevad kasvuhoonekiled on vastupidavad, püsides ülesannete kõrgusel ka aastate möödudes. Kile pakub taimedele kaitset loodusjõudude ja teiste mõjutajate eest ning ei lase ka päikesekiirgusel nende kasvu pärssima hakata.

UV-kaitse on oluline faktor, et taimede kasvutingimused oleksid ideaalilähedased ning kahjulik päikesekiirgus neile liiga ei teeks. Tugev kasvuhoonekile laseb läbi ainult vajamineva soojuse, peegeldades kahjuliku tagasi keskkonda.

Kasvuhoonekile müük ja tellimine on meie e-poes lihtne. Valige õige mõõt, vajaminev kogus ning klikake valik ostukorvi!

Kasutusvõimalusi on rohkem kui üks

Armeeritud kilematerjalil on kasutusvõimalusi enam kui esmapilgul paistab. Lisaks taimemajade katmisele saab neid kasutada remonttööde ajal, tellingutel tuulekaitsena ja veel paljudes teistes kohtades.

Üks kvaliteetne kattematerjal peaks majapidamises alati varuks olema.

Mis on armeeritud kasvuhoonekile?

Kuigi kile pole nii ilmastikukindel kui polükarbonaatkate, kuulub see siiski hinnatud kattematerjalide sekka, mida kasutatakse tihti näiteks ehituse fassaaditöödel.

Armeeritud kasvuhoonekile on valmistatud polüetüleeni baasil polümeerist ning seda iseloomustab kõrge vastupidavus ja mehaaniline tugevus.

Tugev kasvuhoonekile on hea valik ja peab vastu pikki aastaid.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00