Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Markiisid

Näitan kõiki 4 tulemust

Markiisid teie aeda või terrassile

Kas otsite, milline markiis soetada? Pakume oma tootevalikus kvaliteetseid markiise, mis on suurepäraseks lisaks igale aiale või terrassile. Kas soovite oma terrassile või rõdule stiilset ning funktsionaalset varikatust? Meie valmis markiisid on ideaalne valik!

Vastupidav markiis terrassile, rõdule või aeda

Kas kahtlete, milline markiis terrassile sobiks? Markiisid on elegantsed varikatused, mis kaitsevad teid päikese eest ja loovad varjulise ala terrassile või rõdule. Meie valikust leiate erineva suuruse, kujunduse ja eesmärgiga markiise, mis sobivad ideaalselt välitingimustesse.

Valmis markiisid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, nagu kvaliteetne kangas ja tugev raamistik. See tagab nende pikaajalise vastupidavuse ja ilmastikukindluse.

Kaitske uudishimulike pilkude eest

Markiisid on mitmekülgsed, võimaldades teil reguleerida varikatuse kaldenurka vastavalt päikese asendile. See muudab teie terrassi või rõdu erinevate päikeseolude suhtes mugavaks. Lisaks päikesekaitsele pakuvad markiisid ka privaatsust ja kaitset kõrvaliste pilkude eest.

Millised on terrassi markiisi hinnad?

Terrassi markiisi hind varieerub sõltudes mitmest tegurist, näiteks markiisi suurusest, materjalidest, konstruktsioonist, jne. AB Polari eesmärk on pakkuda head kvaliteeti parima hinnaga.

Tutvuge markiisidega siinsamas meie e-poes ja tellige juba täna!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00