Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

2D aiapaneelid

Näitan kõiki 6 tulemust

Tugevad ja vastupidavad 2D aiapaneelid igaks otstarbeks

Olgu tegu eramu, kortermaja parkla või muu piiritlemist vajava territooriumiga – piirdeaed on see, mis muudab ruumikasutuse konkreetseks. 2D aiapaneelid on valmistatud tugevast materjalist ning mõeldud omama suurt vastupanuvõimet erinevatele mõjuteguritele.

AB Polar pakub suurt valikut aiapaneele ning kõike paigaldamiseks vajalikku. Kõik ühest kohast ja kiirelt!

 

2D paneelaed või 3D paneelaed?

Milles seisneb nende kahe aiatüübi vahe? Visuaalselt on tegu üsnagi sarnaste paneelidega, ent üks erinevus siiski on. Nimelt on 2D paneelaed grammi võrra lihtsam ja sellel puuduvad sisse pressitud V-kujulised tugevdused.

Materjali poolest on tegu aga sarnaste toodetega ning kui 3D paneelides olevateks aia lisatugevdusteks puudub vajadus, on 2D aed asjalik valik.

 

Mõõdud klappima ja ehitus võib alata

Iga toote juures on välja toodud paneelide mõõdud, diameetrid ja silma suurused. Et e-poest ostmine sujuks, võtke eelnevalt planeeritavalt alalt vajaminevad mõõdud, mõelge läbi väravate asukohad ja arv ning koostage eskiis.

Kui plaan paigas, jääb üle vaid materjalid tellimusse klikata!

 

Aiapaneelid, mis peavad vastu aastaid

Hooldusvaba ja lihtsasti paigaldatav paneelaed on kujunenud tänu oma kõrgele praktilisele väärtusele tõeliselt populaarseks.

Vastupidavus on siinkohal väga oluline nüanss. Kus vanamoodsad võrkaiad kippusid katkema või väsima, kestavad paneelid muretult pikki aastaid. Lisaks on katkist aiapaneeli märksa lihtsam uue vastu vahetada.

Leidke kõik vajalik oma aeda meie e-poest!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00