Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiapaneelid

Aiapaneelid – keevispaneelid – kaasaegne ja mugav lahendus piirdeaedade jaoks!

Keevispaneelid on tänapäevane ja kõige mugavam lahendus piirdeaia püstitamiseks. Kvaliteetsest materjalist aiapaneel on loodud vastu pidama ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele, tagades tara vastupidavuse pikkadeks aastateks.

Paneele on lihtne paigaldada ja need nõuavad minimaalset hooldust, viga saanud keevispaneeli saab aga lihtsa vaevaga asendada.

Privaatsus ja turvalisus lihtsa vaevaga!

Lisatugevdusega 3D aiapaneelid

3D aiapaneelid on kindel valik, kui kindlustada on vaja suurem territoorium. Keevispaneelid on saadaval erinevates mõõtudes ja värvides, mitmekesistades sel viisil valikuvõimalusi. V-kujulised tugevdused on mõeldud selleks, et 3D paneel oleks veelgi vastupidavam.

Turvalisuse tõstmiseks on paneelid disainitud nii, et vertikaalsed traadid ulatuvad üle horisontaalsete nii, et aia ületamine loomade ja inimeste jaoks võimalikult keeruline oleks.

2D aiapaneelid just sinna, kuhu vaja

Korralik aed on abiks igale majaomanikule. Piiratud ala tõstab hoovi turvalisust ning muudab maja ümbruse esteetiliseks tervikuks. Keevitatud traadist 2D aiapaneelid on universaalsed ja kasutatavad ka väga paljudes muudes kohtades.

Parklad, spordirajatised, aiamaad ning paljud teised piirdeaeda vajavad territooriumid nõuavad usaldusväärset ja kvaliteetset materjali ning parim lahendus selleks on just seda tüüpi paneelaed.

Kvaliteetne keevispaneel kuulub vastupidavuse tippklassi

Keevitusmeetodil kokku ühendatud horisontaalsete ja vertikaalsete traatidega paneelid on tõestanud end lihtsa, ent väga vastupidava struktuurina, mistõttu kohtab seda tüüpi aedu üha enam.

Keevispaneelid tagavad, et aed oleks vastupidav ning aitaks krundilt eemal hoida neid, kes sinna ei kuulu või vastupidi, näiteks hoida aias suurt koera.

Parima kvaliteediga aiatooted leiate AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00