Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Koeraaedikud

Näitan kõiki 10 tulemust

Koera aedikud on koera ohutuse ja heaolu tagamise praktilised abivahendid

Koerte aedikud on praktilised abivahendid, mis pakuvad koertele turvalist ja kontrollitud keskkonda. Aedik piirab koera liikumist ja tagab talle kaitse väliskeskkonna ohtude eest.

Aedik hoiab koera eemal ohtlikest aladest, nagu liiklus, teed, ohtlikud taimed või muud objektid. See takistab ka koera hulkumist, mistõttu ta võib sattuda liiklusõnnetustesse või kokku puutuda agressiivsete loomadega.

Milline aedik koerale valida?

Kui teil on plaanis soetada uus koera aedik, siis valikul tuleb arvestada paljude teguritega, sealhulgas koera suuruse, tõu, iseloomu, vajaduste ja omaniku elustiiliga.

Koeraaedik peaks olema piisavalt suur, et koer saaks selles vabalt liikuda, püsti seista, pöörata ja lamada. Koera suurus on oluline tegur, kuna suurematel koertel on vaja rohkem ruumi. Arvestada tuleks ka lemmiklooma kasvamise ja arenguga, et aedik oleks piisavalt avar tulevikuks.

Aediku optimaalne kõrgus peaks olema vähemalt kahekordne koera pikkus rinnakust kuni sabajuureni. Kui aedikus peetakse mitut koera, siis tuleks puuri kõrgus määrata suurima koera järgi.

Aedik ei tohi olla koera peamine eluruum

On oluline märkida, et koeraaedik ei tohiks olla koera põhiline elamisruum, vaid pigem täiendav võimalus, mis võimaldab koeral ohutult ja kontrollitult aega veeta väljaspool maja. Koeraaedik ei asenda vajadust regulaarse treeningu, sotsialiseerumise ja koeraga tegelemise järele.

Uurige meie koeraaedikute valikut ja tellige juba täna!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00