Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Väravaautomaatikad

Väravaautomaatika abil elu mugavamaks

Iga kord aiast lahkudes või sinna sisenedes käsitsi avatavate väravatega jändamine võib olla tüütu tegevus. Iseavanevad väravad on mugavus, ajavõit ning teatud juhtudel ka ohutuse küsimus.

Väravaautomaatika komplektide müük ja tellimine AB Polari e-poest annab vastvalminud uuele aiaväravale viimase lihvi.

KingGatesi väravaautomaatika – oma ala kuningas!

AB Polaril on rõõm pakkuda tooteid, mis kuuluvad oma valdkonna parimate sekka. Itaalia automaatikaseadmete brändi KingGatesi süsteemidel on edasimüüjaid rohkem kui 40 riigis ning nende kvaliteet ja läbimõeldud tootearendus rõõmustavad iga klienti.

Vastupidav automaatikasüsteem sobib igale ilmastikule ning tugeva mehaanikaga toode loob ohutu, suure jõudluse ja vaikse liikumisega tiibvärava sulgumise.

Väravaautomaatika paigaldus nii tiib- kui liugväravale

Süsteeme on võimalik paigaldada nii kahele poole avanevatele tiibväravatele kui sirgjooneliselt küljele liikuvale liugväravale. Tänu sisseehitatud juhtseadmetele kuulub väravaautomaatika paigaldus kindlasti pigem lihtsamate tööde hulka.

Siinkohal soovitame pilk heita meie veebilehe alajaotusele leia paigaldaja. Sealt on võimalik leida meie poolt soovitatud ettevõtteid, kes aiapaigaldustöödes hea meelega abikäe ulatavad.

Millest sõltub väravaautomaatika hind?

Väravaautomaatika hind kujuneb lihtsatel alustel – mida kergemat väravat see liigutama peab, seda madalam on ka hind. Raskem aed nõuab võimsamat süsteemi ning seetõttu on ka hind pisut kõrgem.

Automaatika töötab standardsel 230V elektrisüsteemil ning komplektides sisaldub ka avariivõti, et säiliks võimalus avada väravad näiteks elektrikatkestuse korral.
Komplektis on olemas ka kõik muu värava jaoks vajalik ning midagi eraldi muretsema ei pea.

Kõik aia jaoks vajaliku leiate AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00