Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Minikasvuhooned

Väikesed kasvuhooned suurteks ettevõtmisteks

Kompaktne ja käepärane väike kasvuhoone peidab endas uskumatult palju erinevaid võimalusi. Seda saab kasutada kortermaja rõdul, talveaias, eraldi suuremas kasvuhoones või tõsta esimeste päikesekiirte ilmudes terrassile. See on multifunktsionaalsus oma parimal kujul!

AB Polarist leiate suurte klaasist kasvumajade kõrval mitmeid väikesi kasvuhooneid, mis üllatavad oma mitmekülgsusega ning on kasulikud igale aednikule.

Miks soetada minikasvuhoone?

Minikasvuhooned on suurepärane valik inimesele, kelle jaoks suuremat sorti taimemaja käib üle jõu või puudub selle jaoks lihtsalt vajaminev ruum. Väiksemaid kasvumajasid saab “parkida” pea igale poole, vajadusel kiiresti kokku panna ja uuesti välja võtta.

Minikasvuhoone on suurepärane koht, kus kasvatada ürte, külvata hooaja esimesed tomatiseemned või panna varakevadet ootama lillesibulad.

Miniatuursetes mõõtmetes kasvuhooneid leidub eri suurustes ning kõikidel mudelitel jätkub rohkelt kasutusfunktsioone.

Minikasvuhoone rõdule või terrassile

Agarate rohenäppude jaoks on talv alati liiga pikk ja kevad saabub alati hilja. Minikasvuhoone rõdule aitab esimestel võrsetel päikesekiirte poole sirguma hakata juba siis, kui peenrad on alles paksu lumevaiba all.

Väikeseid mudeleid on mitut sorti ning valida saab täpselt enda võimalustele sobiva. Mahutage väike kasvuhoone rõdule või terrassile. Sel viisil saabub kevad alati vara!

Milline rõdukasvuhoone valida?

Funktsionaalne ja kompaktne kasvuhoone rõdule lahendab probleemi, kus kevadtaimed ummistavad päikeseootuses aknalauda.

Jalgadega minikasvuhoonet on igal ajal mugav ümber tõsta. Kui aga taimede jaoks on rõdul kindel koht, võib valida ka püsivama lahenduse. Kilekasvuhooneid on vajadusel võimalik kiirelt kokku panna ning näiteks suvilasse transportida.

AB Polarist leiate kõik vajaliku taimekasvatuseks kiirelt ja lihtsalt. Sirvige e-poodi ja avastage oma uued lemmikud juba täna!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00