Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Putukavõrgud

Showing all 4 results

Tugevad putukavõrgud AB Polarist

Putukavõrk on kasulik abivahend putukate ja kahjurite eemal hoidmiseks. Mõned putukavõrgud on valmistatud tihedast kuumtsingitud traadist, mis takistab putukate sisenemist hoonetesse või piiratud aladele.

Sääsevõrk hoiab tüütud vereimejad eemal

Sääsevõrgud on enamasti lihtsasti paigaldatavad ja vastavalt vajadusele kohandatavad.

Võrke saab lihtsalt lõigata tavapäraste lõikeriistadega, et saavutada soovitud suurus ja kuju. See muudab sääsevõrkude kasutamise lihtsaks ja mugavaks just neis kohtades, kus putukatõrje on hädavajalik.

Metallist putukavõrk on eriti vastupidav

Metallist putukavõrgud on eriti kasulikud mitmel põhjusel. Esiteks on need vastupidavad, kuna on valmistatud tugevast materjalist. See tähendab, et võrk suudab vastu pidada keerulistele ilmastikutingimustele ja mehaanilistele pingetele, mis võivad kasutamise käigus tekkida.

Niisiis on metallist putukavõrkudel lai kasutusala, sealhulgas ka ventilatsiooni- ja tuulutusavade kaitse. Võrgud takistavad putukate, näiteks sääskede, herilaste, kärbeste ja teiste tülikate putukate sisenemist läbi avade, samal ajal võimaldades õhu liikumist.

Miks soetada putukavõrk rullis?

Putukavõrk rullina võib olla kõige paindlikum, soodsam ning mugavam võimalus, mis võimaldab teil kohandada võrku vastavalt vajadustele.

Rullis putukavõrku saab kasutada paljudes kohtades. Sõltuvalt soovist saate lõigata võrgust erineva suuruse ja kujuga tükke, et katta aknaid, uksi, ventilatsiooniavad, räästakaste ja palju muud. Ühest putukavõrgu rullist võib piisata mitmete erinevate projektide jaoks.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00