Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiavõrgud

Aiavõrk koduhoovi, äriala või muu territooriumi kaitseks

Kodu on inimese kindlus. Kui muistsetel aegadel ümbritsesid linnu vägevad müürid, siis tänagi pole piirdeaia põhiline idee muutunud – hoida soovimatud külalised väljas ning soovitud, näiteks koduloomad, kindlalt aias.

Kvaliteetne aiavõrk ei lagune, ei roosteta ega lase murda end ka tuulel ja tormil. Parimad aiavõrgud igaks võrkaiaks leiate AB Polarist!

Extra ja Ultra Strong aiavõrk pakub parimat tugevust

Võrkaia võrk ei ole ainult ühesugune!

Keevisvõrke pakume neljas tugevuskategoorias: Classic, Strong, Extra ja Ultra. Kuigi olemuselt tugevad traatmaterjalid on kõik, leidub siiski ka pisikesi erisusi.

Aiavõrgud on valmistatud PVC kattega tsinktraadist, need on erineva läbimõõdu ja värvusega ning vastavalt sellele saab valida enda vajadustega sobiva mudeli.

Kui Classicu traadi läbimõõduks on 2,2 mm, siis Ultral on jämedust hoopis enam, 3 mm jagu.

Ühest rullist jätkub aiavõrku 25 m võrkaia jaoks.

Spetsiaalsed aiavõrgud loomadele

Alt tiheneva silmaga loomavõrk on ideaalne, et pidurdada loomade territooriumile pääsemist või vastupidi, sealt lahkumist. Just selleks ettenähtud punutud võrkaed peab kinni nii väiksemad kahjurid kui suured ulukid, karjatavatest koduloomadest rääkimata.

Valida saab nii punutud kui keevitatud võrkude vahel, mõlemad on loomade jaoks ohutud. Tsingitud traat tagab aga aiamaterjali vastupidavuse ja pikaealisuse.

Punutud aiavõrgu müük ja tellimine AB Polarist

Uute aiavõrkude kõrval ei ole kuhugi kadunud ka klassikaline punutud võrk. Ideaalne suurte territooriumite, aedade või hoonete piirdeaiaks.

Selleks, et aiavõrgu müük ja tellimine sujuks tõrgeteta, tasub enne võrkaia ehitust kindlasti plaan hoolikalt läbi mõelda, mõõdud võtta ja kõik nüansid üksipulgi läbi käia. Kui eeltöö on tehtud, ei jää üle muud, kui sobiv materjal tellimusse klikata.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00