Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiaväravad

Parimad aiaväravad AB Polari e-poest

Kvaliteetne aiavärav – see on otsekui visiitkaart, esimene asi, mida külaline näeb ja viimane asi, mille enda järel sulgeb. Seepärast olgu värav kõrge kvaliteediga, stiilne ja alati usaldusväärne.

Väravapostid, võrgud, paneelid, paigaldusmaterjalid ja väravad on meie e-poest lihtsasti leitavad. Uus aed valmis AB Polari abiga!

 

Lukustatav autovärav loob turvatunde

Meie valikus olevad stiilsed, kahe tiivaga autoväravad sobivad suurepäraselt valitud aiatüübi ülejäänud osadega. Praktilised, kerged liigutada ning lisaks ka lukustatavad.

Kuigi sõidukite vargakindlusele ei saa tänapäeval enam midagi ette heita, toob lisakaitse vajaliku hingerahu ning teadmise, et neljarattaline sõber püsib kindlalt omal kohal.

 

Tihti kasutatavad jalgväravad peavad vastu suurele koormusele

Kuna jalgväravad leiavad reeglina märksa enam kasutust, kui kõik muud väravatüübid, on nende ehituse puhul mõeldud eraldi just kõrgendatud vastupidavusele. Erinevate mõõtude ja värvivalikutega aiad on kvaliteet, mida on võimalik soetada mõistliku hinnaga!

Soovite lisainfot? Iga toote mõõdud ja lisateave on välja toodud tootekirjelduses.

 

Automaatikaga tiibvärav mugavaks kulgemiseks

Ilmselt nõustuvad kõik, et autoväravate käsitsi sulgemine on üks väga tüütu tegevus. Sageli ei ole kitsastes oludes värava avamiseks autot kuhugi mujale jätta, kui tänavale või blokeerida ajutiselt kõnniteed.

Automaatikaga tiibväravad muudavad kahe halva valiku vahel valimise minevikuks ning aiast väljumine ja sisenemine käib edaspidi lihtsa vaevaga.

Uurige lisaks juba siitsamast e-poest!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00