Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Loomavõrgud

Näitan kõiki 4 tulemust

Vastupidavad loomavõrgud AB Polari e-poest

Loomavõrk on hädavajalik vahend olukordades, kus on tarvis hoida loomi turvaliselt piiratud alal või vastupidi – sissetungijate (näiteks metsloomade) tõrjeks.

AB Polari valikus olevad loomavõrgud on valmistatud tsingitud traadist, mis tagab välitingimustes aia vastupidavuse ja pikaealisuse.

Vajalik aiapidajale, metsaomanikule ja põllumehele

Kui soovite takistada metsloomade juurdepääsu noortele metsadele, põldudele, köögiviljaaedadele või muudele istandustele, siis on loomavõrk vägagi oluline vahend selle eesmärgi saavutamiseks.

Pole midagi hullemat kui ootamatult rikutud aiasaak! Loomad võivad kahjustada aias kasvavaid taimi, sealhulgas puid ja põõsaid, samuti viljasaaki.

Loomavõrgu paigaldamine võimaldab aiapidajatel piirata loomade juurdepääsu aiale ning selle kaudu vähendada võimalikke kahjustusi.

Loomavõrk leiab kasutust nii põllumajanduses kui kodumajapidamises

Loomavõrk on laialdaselt kasutuses nii kodus kui ka põllumajanduses. Kodudes kasutatakse seda lemmikloomade piiramiseks ja ohutuse tagamiseks, samuti kaitseks kiskjate eest.

Põllumajanduses rakendatakse loomavõrke kariloomade piiramiseks, hoiualade ja talude piiramiseks ning kaitseks metsloomade ja kiskjate eest.

Vastupidava loomavõrgu müük AB Polari veebipoes

Meie tootevalikus olev tsingitud loomavõrk on vastupidav ja kauakestev.

Siiski on oluline märkida, et loomavõrk tuleb valida vastavalt selle kasutusalale. Näiteks peaks eelistama piisavalt kõrget ja tugevat spetsiaalset aiavõrku, kui seda kasutatakse suurte loomade nagu lehmade ja hobuste piiramiseks.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00