Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Terrassisoojendajad

Showing all 5 results

Tõhusad soojuskiirgurid jahedateks õhtuteks

Terrassisoojendi või soojuskiirgur on suurepärane viis muuta terrass või õueala mugavaks ja kutsuvaks ka külmematel päevadel või õhtutel.

AB Polari valikus olevad soojuskiirgurid on mõeldud just välistingimustesse ja pakuvad tõhusat ning energiasäästlikku viisi õueruumi soojendamiseks.

Terrassisoojendi toob istumisalale mugavuse

Terrassisoojendid on mitmekülgsed ja võivad olla kasulikud mitte ainult koduses kasutuses, vaid ka äripindadel, nagu restoranide terrassid, kohvikud, hotellide välistingimustes olevad istumisalad ja muud avalikud kohad.

Soojendid loovad meeldiva ja mugava välialal viibimise kogemuse.

Kas terrassisoojendaja on ohutu?

Terrassisoojendi klaastorus põlev tuleleek pakub nii valgust kui ka soojust, tagades ohutuse tänu seda ümbritsevale mittekuumenevale metallvõrele.

Infrapunakiirgur on samuti hea valik

Infrapuna soojuskiirgurid on terrassisoojendajate seas üks populaarsemaid valikuid. Need kiirgavad infrapuna soojust otse objektidele ja inimestele, mitte õhule. See lubab saavutada kiiret ja tõhusat soojendamist.

Tänu nende kaasaegsele disainile on infrapuna soojuskiirgurid ka visuaalselt atraktiivsed, sobides hästi erinevate terrasside ja välialade stiilidega.

AB Polarist leiate hea valiku terrassisoojendajaid ja infrapuna soojuskiirgureid, mis sobivad teie vajadustega ning pakuvad tõhusat ja mugavat väliala soojendamise lahendust.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00