Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Varbaiad

Varbaiad – stiilne ja väärikas piirdelahendus

Kui tavapärased võrk- ja paneelaiad aia üldise kujunduse ja imagoga ei klapi ning hinnalised sepispiirded jäävad eelarvest välja, on lahenduseks elegantsed varbaiad.

Varbaed on väärika stiiliga ning sobib suurepäraselt palistama kauneid iluaedu ning eramute ja maakodude krundipiire. Mida sellise aia olemuse ja omaduste kohta aga enne ostu veel teadma peaks?

 

Metallist aiad on aastakümnete pikkune investeering

Mõistagi on metallist aiad üsna hinnalised. Kui võrrelda nende hindu traataedade hindadega, on selge, et väljaminek on omajagu suurem.

Ent stiili kõrval on oluline ka vastupidavus ning piirde pikaealisus. Professionaalselt paigaldatud varbaed kestab suurema mureta aastakümneid ning kui hind aastate peale ära jagada, tuleb välja, et tegu on hoopis väärt investeeringuga.

 

Mugavust saab tõsta automaatika lisamisega

Kvaliteetsete varbaedade kasutusmugavust on kerge tõsta automaatika lisamisega. Puldist avanev autovärav säästab aega ning hoiab ära kitsamatel tänavatel tarbetud liiklusseisakud.

Pakume oma e-poe tootevalikus nii tiibväravaid kui liugväravaid. Kõik eeldused neile automaatsüsteemide paigaldamiseks on juba loodud.

 

Varbaed sobib ka teiste aiatüüpidega

Standardne varbaed kombineeritakse moodulitest, eraldi ostetavatest aiapostidest ning sobiva stiiliga aiaväravatest. Ka erinevad värvivalikud on täiesti olemas ja tellitavad. Nii saab luua tervikliku ja ühes stiilis piirde täpselt sinna, kuhu hing ihkab.

Samas ei tähenda see, et metallist varbaed ühegi teise piirdetüübiga ei harmoneeru. Võimalik on soetada selles stiilis ainult väravad ning panna need lihtsasti sobituma näiteks puit- või kiviaiaga. Nii tekib võimalus kombineerida aed vastavalt oma soovidele.

 

Luksuslikud piirdeaiad ja lisatarvikud AB Polarist!

Piirdeaiad, väravad, moodulid ja kõik sinna juurde kuuluv – AB Polar on teie kindel aia ehituspartner.Meie e-poest leiate kõik aia paigaldamiseks vajaliku.

Lisaküsimuste korral või tellimisinfo täpsustamiseks saab alati pöörduda meie müügimeeskonna poole. Tellige kvaliteetne piirdeaed AB Polarist juba täna!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00