Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Ehitusvõrgud ja katted

Vastupidavad ehitusvõrgud ja mitmesugused katted AB Polari e-poes

Otsite parasjagu ehitusvõrku või mõnda muud spetsiaalse otstarbega võrku? Sellisel juhul on hea teada, et AB Polari e-poes ootavad ostjat üksnes kvaliteetsed ja vastupidavad ehitusvõrgud, putukavõrgud, tellingukatted, linnuvõrgud ja närilisevõrgud.

Närilistevõrgud – tõhus kaitse näriliste vastu

Näriliste võrgud on tihedad kuumtsingitud traadist võrgud, mida kasutatakse näriliste kontrollimiseks ja nende juurdepääsu piiramiseks. Selliseid võrke kasutatakse avade katmiseks (nt ventilatsiooniavad) ja haljastustöödel näriliste ohjamiseks.

Metallist näriliste võrgud on tõhusad ja saadaval siinsamas e-poes.

Vastupidavad linnuvõrgud ja putukavõrgud

Tugevad linnuvõrgud ja putukavõrgud rullil on õige valik juhul, kui otsite kvaliteetseid tooteid, mis aitavad kaitsta teie kodu või aeda lindude ja/või putukate eest. Need võrgud on mõeldud spetsiaalselt selleks, et pakkuda tõhusat kaitset ning luua mugav ja turvaline keskkond.

Armeeritud kasvuhoone kile on tavalisest kilest tugevam

Armeeritud kasvuhoone kile on spetsiaalne materjal, mida kasutatakse kasvuhoonete katmiseks. See kile on tavalisest kilest tugevam ja vastupidavam. Niisugusel kilel on tugevdatud kiht, mis muudab selle vastupidavamaks kahjustuste suhtes. Seetõttu talub kile paremini tuult, rahet ja muid väliskeskkonna mõjutusi.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00