Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Tellingukatted

Näitan ainukest tulemust

Tellingukatted AB Polari e-poest

Tellingukate on enamasti kasutusel ehitusvaldkonnas, eriti kõrgete hoonete ja muude suurte struktuuride ehitamisel. Need katted on valmistatud spetsiaalsetest materjalidest, mis on tugevdatud armeerimismaterjaliga.

Tellingukatted või armeeritud kile kinnitatakse tellingutele või tellingutorudele ning neid kasutatakse erinevatel eesmärkidel nagu: tööohutus, tolmukontroll, kaitse ja privaatsus.

Armeeritud kile on mitmekülgne

Armeeritud kile on spetsiaalne materjal, mis koosneb kilest, millele on lisatud armeeriv kiht. See kiht võib olla valmistatud tugevast materjalist nagu näiteks klaaskiud, sünteetilised kiud või metallvõrk.

Niisuguse kile omadused, milleks on tugevus, vastupidavus, veekindlus ja paindlikkus, muudavad selle mitmekülgseks materjaliks nii ehitus- kui ka muudes tööstusharudes.

Kasulike omadustega tellingukile

Nagu juba mainitud, siis tellingukile peidab endas mitmeid kasulikke omadusi ehitustöödel. See pakub ajutist kaitset ehitusplatsil valitsevate ilmastikuolude eest, milleks võib olla vihm, lumi, tuul ja päikesevalgus.

Lisaks on kilel oluline roll tolmu ja prahi kontrollimisel. See aitab vähendada tolmu tekkimist ehitusplatsil, hoiab ehituspiirkonna puhtamana ja parandab üldist ohutust ning töötingimusi.

Kasvuhoone kile või tellingukate?

Tellingukatteid saab kasutada ka kasvuhoonekilena, et luua ajutine või osaline kattestruktuur, mis pakub taimedele kaitset ebasoodsate ilmastikutingimuste eest.

Tellingukatted on paindlikud ja kergesti paigaldatavad, mis lubab neid kasutada erineva suuruse ja kujuga kasvuhoonetel.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00