Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiatööriistad

Parimad aiatööriistad AB Polarist!

Kvaliteetsed aiatööriistad on nagu aedniku käepikendus – ainult järjepidevalt tegutsedes püsib koduõu korras ja kaunina. AB Polari e-pood pakub lisaks kasvuhoonetele, aedadele ja aiatarvikutele ka palju muud. Kasulikke tööriistu leiab siit nii tõsisemaks põllutööks kui ka kergeks muruviimistluseks.

Lai valik ja head hinnad

AB Polari e-poes pakume suurt valikut, häid hindu ja kiiret tarnet. Suuremad tellimused jõuavad kliendini transporditasuta.

Tutvuge kindlasti meie pakkumistega, küsimuste korral saab alati lisainfot meie müügimeeskonnalt.

Parimad muruniidukid aeda ja aiamaale

Korralik muruniiduk on miski, mille kasutegurit ei saa alahinnata. Ilmselt on just see aiatööriist esimene, mille iga värske aiaomanik endale soetab.

Kvaliteetsel muruniidukil on võimsust ja jõudu ning see on tööks alati valmis, kui mühinal kasvav muru kipub jälle üle käte minema.

Töökindlad mootorsaed ei pelga kerget oksatööd ega raskeid pakke

Hea mootorsaag on abiks siis, kui tuleb likvideerida murdunud oksi, langetada puid või luua korda võsastunud alal. Võimsus ühes kerge kaaluga on sae vastupidavuse kõrval olulisteks teguriteks.

Klassikaline kahetaktiline bensiinimootor on sae puhul alati kindel valik.

Mullafreesid põllu kobestamiseks-harimiseks

Juba väiksemat sorti põllumaa nõuab omajagu hoolt ja tähelepanu. Mullafrees aitab põldu siluda, kobestada ning tükilist savimulda lõhkuda. Frees lihtsustab oluliselt tööprotsessi ning kindlustab, et mullast saaksid sirguda elujõulised taimed.

Kvaliteetsed ja töökindlad aiatööriistad leiad AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00