Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Ahjud

Ideaalsed ahjud kodusoojuse loomiseks

Sooja pakkuv ahi on iga kodu keskpunkt. Neid on saadaval erinevates stiilides, kõrgeima kvaliteediga materjalidest ning traditsioonilistest tänapäevasteni.

Ükskõik, kas otsite puuküttega küttekollet koju, suvilasse või sauna eesruumi, midagi head ja soovidele vastavat leidub AB Polaris kindlasti!

Enamat kui lihtsalt küttekolded

Kaminad ja ahjud ei paku mitte ainult soojust ja mugavust, vaid lisavad ruumi ka stiili ja meeleolu. Kujutage end ette praksuva tule ees hea raamatuga või sõprade ja perega koos hubast õhtut veetmas.

Toad soojaks Bullerjan ahjuga

Bullerjan ahjud on nutikad ja ökonoomsed. Nende omapärane torudega disain tuleb kindlasti paljudele tuttav ette.

Tavalisest ahjust pisut erinev küttelahendus muudab selle ahjutüübi väga võimekaks. Bullerjan on suuteline edukalt ja pikalt kütma ka väga suure pindalaga ruume. Nii võib neid kohata lisaks kodudele ka tööstusruumides või garaažides.

Bullerjanide müük ja tellimine läbi e-poe on lihtne ja kiire. Toote info leiate iga mudeli juurest eraldi ning lisaküsimustele saab alati vastuseid meie müügimeeskonnalt!

Valmis ahjud hoiavad kokku aega ja kulusid

Bullerjani üheks suureks plussiks on ka kohene valmidus. Kulukaid pottsepatöid on bullerjani puhul märksa vähem ning valmis ahjud on just seetõttu nii hinna- kui ajavõit.

Leidke endale sobiv ahi AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00