Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiamööbel

Kvaliteetne ja nägus aiamööbel tellige AB Polarist!

Aiamööbel on oluline osa iga aia või terrassi kujundusest, pakkudes õuetingimustes mugavust ja stiili. Aiatoolid ja aialauad on aiamööbli põhilised elemendid, mille abil saab luua meeldiva istumis- ja einestamisala igas aias või terrassil.

AB Polari valikus olev aiamööbel on kvaliteetne, vastupidav ja nägus. Uurige tootevalikut lähemalt ja valige välja meeldivaim aiamööblikomplekt, aiadiivan või ripptool.

Ilmastikukindel aiamööbel kestab kaua

Aiamööbel peab kannatama erinevaid ilmastikutingimusi nagu tuul, päike ja vihm, seega on vältimatu, et mööbel oleks tehtud materjalidest, mis on vastupidavad niiskusele, UV-kiirgusele ja muudele mõjudele.

Ilmastikukindel aiamööbel tähendab seda, et teie aiatoolid ja aialauad on tugevad ning rõõmustavad teid mitme hooaja vältel.

Rotangist aiamööbel on nägus ja vastupidav

Rotangist aiamööbel on aiakujunduse puhul üks populaarsemaid valikuid. Rotang on naturaalne materjal, mis annab aiamööblile unikaalse välimuse ja tekitab loodusliku tunde.

Rotangist mööbel on käsitsi punutud ja lisab aiale või terrassile elegantse ning stiilse ilme. Lisaks kaunile välimusele on rotang ka vastupidav, muutes selle õuetingimuste jaoks ideaalseks.

Palju kauneid ja lõõgastavaid hetki aiaroheluses!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00