Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Viilkatusega kasvuhooned

Viilkatusega kasvuhooned – funktsionaalsus ja traditsioonilisus käsikäes

Viilkatusega kasvuhoone on omamoodi nostalgia, sest samasuguse lahendusega aiamajakesi mäletame lapsepõlvest nii eramuhoovides, suvilates kui ka suurtes aianduskooperatiivides. Traditsiooniline disain on ajahambale hästi vastu pidanud ning tõestab end populaarse valikuna ka tänaste aiapidajate seas.

Kvaliteetne ehitus ja kaunis välimus on viilkatusega kasvuhoonete lahutamatuks osaks ning AB Polari valikust leiab eri tüüpi ja suurusega mudeleid meeldivalt palju.

Suured ja väikesed viilkatusega kasvuhooned AB Polarist

Kui suur peaks viilkatusega kasvuhoone olema, on iga aiapidaja otsustada. AB Polar pakub nii väikseid ja kompaktseid kui ka suuri ja rohkesti ruumi pakkuvaid mudeleid. Kõige väiksemal mudelil on mahutavust pisut üle 2,33 m², suurematel aga on pinda ligemale 15 ruutmeetrit.

Roostevabadest materjalidest alusraamid ja karkassid tagavad, et kasvuhooned kestaks ning mitmetele toodetele laieneb kuni 10-aastane garantii. Lisaks funktsionaalsele ja praktilisele stiilile on viilkatusega mudelitel ka esteetiline väärtus, mis rõõmustab silma ja südant.

Valmistatud aiapidajale mõeldes

Kelle jaoks aiapidamine on tõsine hobi, veedab ilmselt oma kasvuhoones rohkesti aega. Iga mugavus on siinkohal abiks ning viilkatustega mudelitel leidub mitmeid lisasid, mida teistel mudelitel ei pruugi olla.

Näiteks saab valida lükandustega mudeli, sisseehitatud veerennidega kasvuhoone või enamate tuulutusakendega versiooni. Lisaks palju muud, mis aias toimetamise hõlpsamaks muudavad. Loomulikult pakutakse kasvumaju ka erinevates värvides ja stiilides.

Seinakasvuhooned sobivad suurepäraselt väiksemasse aeda

Seal, kus väärtusliku aiapinda napib, tuleb appi seinakasvuhoone. Kompaktne seinaäärne mudel lahendab väikese aia ruumipuudusest tingitud probleemi nutikalt, olles samas täpselt sama täisväärtuslik abiline aiakultuuride kasvatamisel kui suuremad kasvuhooned.

Samuti võib seda kaaluda lisakasvuhoonena, kui suuremas kasvumajas enam kõigele ruumi ei jätku. Kindlalt seina külge kinnitatuna on selline majake vastupidav ka karmimatele ilmastikutingimustele.

Laia valiku kasvuhooneid leiate AB Polarist. Meil on head hinnad ja kiire tarne!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00