Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Keevisvõrgud

Kvaliteetsed keevisvõrgud AB Polarist

Koduaedade jaoks mõeldud keevisvõrgud on valmistatud tsinktraadist ja seejärel kaetud PVC kattega, mis tagab nende vastupidavuse erinevate ilmastikutingimuste suhtes.

Võrgusilma suurus võib varieeruda sõltuvalt vajadusest ja kasutusalast, kuid tavaliselt on see 50×50 mm kuni 100×100 mm.

Soodne, värvitav ja usaldusväärne valik

Tasub teada, et keevisvõrk on saadaval erinevates võrgusilma suurustes ja mitmes eri kõrguses, mis annab võimaluse luua huvitavaid disainilahendusi vastavalt oma maitsele ja vajadustele. Keevisvõrkaeda on võimalik ka värvida, et see sobiks teie kodu üldise välisilmega veelgi paremini.

Keevisvõrkaed on tavaliselt odavam lahendus kui teised piirdeaedade liigid. See muudab keevisvõrkaia taskukohaseks just neile, kes soovivad luua oma vara ümber tugevat ja vastupidavat piiret.

Keevisvõrkaed peidab endas palju eeliseid

Keevisvõrkaed on populaarne valik piirdeaia jaoks, kuna sellel on rohkesti eeliseid. Sealhulgas vastupidavus, lihtne paigaldus ja taskukohasus.

Keevisvõrkaiad võimaldavad näha, mis toimub aias sees ja väljaspool. See võib olla eelis, kui soovitakse säilitada avatud ja sõbralik suhtlus naabritega või jälgida oma koduloomi.

Niisugune aiavõrk on suhteliselt hooldusvaba ja nõuab ainult perioodilist puhastamist ja kontrollimist, et tagada tugevus ja vastupidavus.

Kvaliteetse keevisvõrgu müük AB Polaris

Keevisvõrgu müük ja tellimine AB Polarist on lihtne ja kiire tarnega.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00