Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Kompostrid

Näitan kõiki 6 tulemust

Leia parim komposter aeda

Kompostrid on oluline osa igast aiast, sest need võimaldavad aias tekkivaid biolagunevaid jäätmeid tõhusalt ja keskkonnasõbralikult taaskasutada. Kvaliteetsed kompostrid aeda on saadaval erineva suuruse (mahutavusega) ja kujundusega, mis sobivad mitmesugustele aedadele.

Meie e-poest leiate hea valiku kompostreid, mis on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja tagavad kauakestva kasutuse.

Komposter on lihtne ja tõhus viis aiajäätmete käitlemiseks

Komposter võimaldab aiast saada toitainerikast mulda. Enamasti on tegemist konteineriga, mida kasutatakse biolagunevate jäätmete, näiteks toidujäätmete, aia- ja haljastusjäätmete ning lehtede lagundamiseks ning muundamiseks kasulikuks kompostiks.

Keskkonnasõbralik valik

Kompostrid on keskkonnasõbralikud, sest aitavad biolagunevatel jäätmetel laguneda ja muutuda kompostiks, mida saate tarvitada taimekasvatuses või aianduses.

Kompostmuld on toitainetest pungil ja võib aidata taimedel kasvada tervislikumalt ja produktiivsemalt. Kompostimine aitab vältida keskkonnareostust, sest see vähendab orgaaniliste jäätmete kogust prügilates ja ühtlasi kahaneb ka kasvuhoonegaaside eraldumine.

Kvaliteetsete kompostrite müük ja tellimine AB Polarist – telli juba täna!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00