Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Pilliroo-, pajuaiad

Näitan kõiki 6 tulemust

Pillirooaiad kujundavad privaatse ja kauni atmosfääri

Pilliroo- ja pajuaedade paigaldamine rõdu- või aiapiirdele lubab luua privaatse õhkkonna ja blokeerib naabrite ning möödujate uudishimu.

Niisugused aiad piiravad soovimatute pilkude vaatevälja ja tekitavad loodusliku ning maalähedase ilme.

Rull pillirooaed tasub soetada siis, kui soovid, et paigaldamine oleks lihtne. See tuleb lihtsalt rullist lahti keerata ja sobivale pinnale kinnitada, näiteks rõdu- või aiapiirdele.

Looduslikud pajuaiad kaunistavad rõdu ja/või aeda

Looduslikest pajuokstest valmistatud paljuaed on samuti suurepärane valik koduaia privaatsuse loomiseks või rõdupiirete katmiseks. Aed pakub varju võõraste pilkude eest ning seda on kerge paigaldada olemasoleva aia külge.

Pajuaia paigaldamine aeda, rõdule või terrassile lisab naturaalse ja hubase ilme. See tekitab aiale silmnähtavalt kauni mulje ja loob meeldiva tausta taimedele, lilledele ja muudele aiaelementidele.

Rullaed rõdule – hubane ja intiimne õhkkond

Rullaed sobib teie rõdule päris kindlasti siis, kui ihkate privaatsust, looduslikku ilu ja praktilisust. Niisuguse aia mitmekülgsed omadused aitavad luua hubase ja intiimse õhkkonna.

Lisaks privaatsusele pakub rullaed varju päikese eest ning tekitab meeldiva paiga lõõgastumiseks ja mõnusaks ajaveetmiseks.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00