Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiasisustus

Näitan 1–18 tulemust 82-st

Kogu teie aiasisustus AB Polari e-poest

Aia sisustamine on oluline tegevus, mis aitab luua kauni ja funktsionaalse õueala. Hästi kujundatud aed pakub lõõgastust, ilu ning lubab stressivabalt nautida värsket õhku ja loodust.

Aiamööbel on peamine, millele aia sisustamisel mõelda

Aiamööbel on aia sisustamisel oluline valik, mis lisab õuealale mugavust ja stiili. Soovitame valida vastupidavad ja ilmastikukindlad mööbliesemed, mis sobivad teie aia üldise stiili ja eesmärgiga.

Mõelge, milline söögilaud, aiadiivan, lamamistool või ripptool on teie aiaga suurepärases kooskõlas? Lisaks on oluline kaaluda istumispaikade paigutust, et luua nii pererahvale kui külalistele mugavaid lõõgastusalasid.

Varikatused pikendavad toredaid koosviibimisi

Varikatus pakub päikesevarju ja kaitseb vihma eest. Varjualune on meeldiv istumisala ning aitab pikendada õues viibimise aega.

Varikatuse valimisel veenduge, et see oleks tugev ja suudaks vastu pidada erinevatele ilmastikutingimustele. Valige kvaliteetne materjal, mis kannatab UV-kiirgust, tuult, vihma ja muid keskkonnamõjusid.

Grillid ei tohi ühestki aiast puududa

Aia sisustamine muutub täiuslikuks alles siis, kui lisate sellele olulise elemendi, milleks on kvaliteetne aiagrill. Aiagrillid on muutunud üha populaarsemaks, sest need mitte ainult ei täienda õueala funktsionaalsust, vaid pakuvad ka maitsvate einete valmistamise võimalust, mida suveõhtutel koos pere või sõpradega nautida.

Aed täiuslikuks AB Polari abiga!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00