Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

3D aiapaneelid

Tugevad 3D aiapaneelid AB Polarist

3D aiapaneelid on vastupidavad dekoratiivpaneelid, mis on spetsiaalselt loodud aedade, haljasalade ja muude territooriumide piiramiseks. Tugev aiapaneel hoiab soovitu sees ning soovimatu väljas ja on ka silmale ilus vaadata.

AB Polarist leiate eri mõõtudes ja värvkattega aedu, mille kõrges kvaliteedis ei tasu kahelda!

 

Praktiline aed ilusa disainiga

Vanamoodsad võrkaiad kippusid kiiresti lagunema ning on tänaseks minevikku jäänud. 3D aiapaneelide üks peamisi eeliseid on vastupidavus ühes suurepärase disainiga. Paneelid lisavad aiale sügavust ja tekstuuri, aidates luua huvitava ja kaasahaarava ruumi.

Paneelide värvivalikus on roheline, hall, pruun ja must, mis aitavad taral sobituda hoonete ja aia looduslike detailidega.

 

Kvaliteetne keevispaneel peab vastu tuulele ja tormile

Tasemel aiapaneelid peavad vastu ka karmidele tingimustele ning neist ei murra läbi ei kodu- ega metsloomad. Struktuur ja disain muudavad aia ületamise raskeks ka inimesele.

Horisontaalsed ja vertikaalsed traadid on kokku ühendatud keevitades ning vastupidavust lisavad sissepressitud V-tugevdused.

 

3D keevispaneelid – mitmekülgne ja stiilne valik piirdeaiaks

3D tüüpi aiapaneelide eeliseks on, et neid on lihtne paigaldada ja hooldada. Enamikku paneelidest saab kruvide või klambrite abil seina või aiapostide külge kinnitada ning neid saab puhastada lihtsalt pühkides või aiavoolikuga pestes.

Ükskõik, kas soovite luua privaatset oaasi, lisada aiale rafineeritust või vajate lihtsalt vastupidavat piiret, 3D-aiapaneelid on parim viis väliruumide ilme täiustamiseks!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00