Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Küttekolded

Küttekolded loovad kodu südamesse hubasust ja soojust

Kvaliteetne ahi või kamin on ideaalne küttekeha igasse koju. Lisaks praktilisele väärtusele ehk hubase kodusoojuse pakkumisele loob kütteallikas ka lõõgastava ja mõnusa õhkkonna.

Külmadel talvekuudel muudab ahi iga toa soojaks ja mõnusaks ruumiks, kus on meeldiv aega veeta.

Bullerjan ahjud nii elu- kui tööstusruumide kütmiseks

Bullerjani ahi sobib kütma nii kodusid, tööstusruume kui laopindasid. Kõrge soojatootlikkusega ahi jaotab kogu tekkiva soojuse ühtlaselt üle ruumi, ilma ventilaatorit kasutamata. Külm õhk tungib kollet ümbritsevatesse torudesse, kus see soojeneb 60-80 kraadini ning voogab seejärel üle kogu köetava ruumi.

Bullerjan tüüpi ahjude müük pakub võimalust kütta kõige erinevamaid hooneid ning nende eluiga on korrektsel kasutamisel vähemalt 15 aastat. Vajadusel saab sellist ahju kasutada ka reservkütteallikana.

Millist tüüpi bullerjan ahju valida?

Bullerjanid suudavad kütta väga erineva suurusega ruume. Kõik sõltub sellest, millise suurusega küttekolle valida. Näiteks üheksa toruga ahi suudab kütta kuni 200 ruutmeetrise ruumi, 14-toruline aga võib hakkama saada ka 2000 ruutmeetrise alaga.

Kaminad – lõkketule hubasus elutoas

Praksuvat lõkketuld võib inimene jälgida tundide viisi ning kamin toob rahustava ja lõõgastava tunde otse elutuppa.

Kaminate müük e-poes aitab diivanilt tõusmata leida oma koju stiilne ja hubane küttekolle, mille soojuses saata mööda külmi sügis- ja talveõhtuid.

Kõik vajaliku leiate siitsamast AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00