Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiarajatised

Parim aiarajatiste valik AB Polaris

Aiarajatised on struktuurid ja tarvikud, mida kasutatakse aia või välisruumi korrastamiseks, erinevate tarvikute ladustamiseks või tegevuste läbiviimiseks. Levinud aiarajatised hõlmavad näiteks aiakuure, autotelke ja kruvivundamente.

Suurepärane aiarajatiste valik ootab teid meie e-poes, uurige kohe lähemalt!

Kvaliteetsed aiakuurid on praktilised ja vastupidavad

Aiakuur on mõeldud aiatööriistade, aiaseadmete, mööbli, grillide, jalgrataste ja muude aiatööriistade hoidmiseks.

Aiakuurid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest nagu puit, teras või plastik ning neil võib olla erinev suurus ja kuju, et mahutada mitmesuguseid esemeid.

Soovitame valida aiakuuri, mille seinad ja katus on valmistatud galvaniseeritud terasplekist ning mille karkass on samuti valmistatud vastupidavast galvaniseeritud terasest. Niisugune kuur on vastupidav, korrosioonikindel ja tugeva raamistikuga.

Autotelk kaitseb sõidukit ilmastikutingimuste eest

Autotelgid on suured tugeva kattega aiarajatised, mida kasutatakse autode, mootorrataste, paatide või muude sõidukite varjualusena.

Niisugused telgid võivad olla ajutised või püsivad ning pakuvad kaitset päikese, vihma, lume ja muude tingimuste eest. Autotelgid on valmistatud vastupidavast veekindlast kangast ja neil on raam, mis toetab ja stabiliseerib telgi struktuuri.

Kruvivundamendid muudavad aiarajatiste loomise lihtsamaks

Kruvivundamendid loovad tugeva ja stabiilse aluse erinevatele rajatistele nagu aiakuurid, terrassid, piirdeaiad ja muud struktuurid. Need võivad olla eriti kasulikud piirkondades, kus on keeruline või kulukas paigaldada traditsioonilisi betoonvundamente.

Uuri aiarajatiste valikut meie e-poest!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00