Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Kastmisvoolikud

Näitan kõiki 2 tulemust

Aiavoolikud AB Polari e-poest

Aiavoolik ehk kastmisvoolik on igas aiapidamises hädavajalik. Eriti juhul, kui soovite tagada oma taimedele tervisliku kasvu ehk siis pakkuda neile piisavalt kosutavat vett.

Kui otsite voolikut, mis oleks tugev ja töökindel, siis tasub teada, et AB Polaris müüdavad aiavoolikud on just sellised. Uurige kindlasti lähemalt!

Automaatse trumliga kastmisvoolikud – vähem mässamist

Automaatse trumliga kastmisvoolik meeldib kõigile aednikele, kes soovivad oma taimi mugavalt ja kiirelt kasta. Voolik keritakse automaatselt tagasi, mis vähendab kastmisvoolikuga mässamist ning selle kulumist. Trumliga kastmisvoolik on eriti sobiv neile, kellel on suur aed.

Millisest materjalist voolik valida?

Kõik aiaomanikud soovivad, et aiahoolduseks soetatud tooted peaksid kaua vastu ja oleksid kvaliteetsed. Sama kehtib mõistagi ka aiavooliku puhul. Milline materjal on n-ö kindla peale minek?

Näiteks PVC voolik koos PP (polüpropüleen) korpusega on kahtlemata hea mõte. PVC on tugev materjal, mis talub erinevaid ilmastikuolusid ning PP korpus on kerge ja lihtsalt käsitsetav.

PP korpus on hea valik ka seetõttu, et polüpropüleen on keskkonnasõbralik materjal. Polüpropüleenist valmistatud kastmisvoolikud on üldjuhul taaskasutatavad ja neid on võimalik ümber töödelda.

Aiavoolikud trumlil on kergesti kasutatavad ja teisaldatavad

Kui soovite, et voolik oleks hõlpsasti kasutatav ja ladustatav, siis soovitame valida aiavoolik trumlil.

Selline voolik on enamasti pikem ja tugevam kui tavaline aiavoolik, kuid seda on lihtsam kasutada ja hoiustada. Trumliga voolik aitab kaasa sellele, et teie aias ei valitse enam segadus ning voolik on kergesti paigutatav ja liigutatav.

Soetage sobiv kastmisvoolik ja nautige oma aia kaunist rohelust!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00