Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiapostid

Parimast materjalist aiapostid teie aeda

Vana ja väsinud aia välja vahetamisel on targem alustada päris puhtalt lehelt. Uueks saagu kõik mis võimalik: väravad, paneelid, võrgud ja aiapostid. Sel juhul võib kindel olla, et tulemus saab nägus, kvaliteetne ja kestab aastakümneid.

Milline aiapost aga piirde juurde valida? See peaks eelkõige sõltuma plaanitava aia tüübist ja otstarbest.

 

Aiapostide müük erinevat tüüpi profiilidele

Lihtsustatult võiks väita, et iga aed tahab oma posti! Nii see tegelikult ka on. Kui ümarpost on pigem mõeldud võrkaiale, siis näiteks kandiline post sobib toestama paneelaeda või puitaia ehituseks.

Profiilpost on aga ehitatud erilise T-profiiliga, mis lisab sellele tugevust ning sobib ideaalselt võrkaedadele. Aiapostide müük ja tellimine AB Polarist on tänu suurele sortimendile lihtne ja mugav. Valige sobivad välja ja saatke tellimus meie poole teele!

 

Metallist aiapostid, mis on töödeldud ilmastikukindlaks

Metallist aiapost on iga aia vundament. Kui paneele ja võrke saab vajadusel välja vahetada, siis postid peavad pakkuma märksa pikaaegsemat kindlust.

Seepärast on postimaterjal tsingitud ning töödeldud täiendavalt ka vastupidava pulbervärviga. See tähendab rooste- ja ilmastikukindlust pikkadeks aastateks.

Püüame oma e-poes teha nii, et metallist aiapostide müük toimiks võimalikult sujuvalt. Toote omadused, mõõdud ja teised detailid on alati tootekaardil kirjas ning lisainfot saab alati ka meie müügimeeskonnalt.

 

Tsingitud aiapostid eri mõõtudes ja kõrgustes

Valik on kirju, ent milline tsingitud aiapost on see õige? Palju oleneb sellest, kui kõrget aeda soovitakse ehitada. Meie valikus on olemas järgmised mõõdud:

  • Aiapostid 80×80
  • Aiapostid 60×60
  • Aiapostid 40×60
  • Aiapostid 40×40

Samuti on tooteinfos välja toodud posti seina paksus.

Kõik tsingitud aiapostid, aiamaterjalid ja muud lisad leiate ühest kohast.

AB Polari e-pood ootab avastamist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00