Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Krohvivõrgud

Kvaliteetsed krohvivõrgud – tugevus ja vastupidavus kõikides oludes

Krohvivõrk on tugev ja paindlik metallvõrk, mida kasutatakse mitmesugustel eesmärkidel nii ehitus- kui tööstusvaldkonnas.

Krohvivõrgud on sageli kasutusel krohvitöödel raabitsvõrguna, et anda krohvipinnale lisatugevust ja vältida pragunemist. Lisaks kasutatakse seda kaitsevõrguna avade (nagu akna- või ukseavade) ette paigaldamisel.

Krohvi armeerimisvõrk on kasutusel paljudes valdkondades

Krohvivõrku tuntakse ka nimetuse all: krohvi armeerimisvõrk. Tööstuses kasutatakse seda sageli sõelavõrguna, mis aitab eraldada erineva suurusega osakesi või filtreerida vedelikke.

Vahel kasutatakse krohvivõrku ka mitmesuguste konstruktsioonide, loomapuuride ja muude toodete valmistamiseks, mille puhul vaja on tugevat ja vastupidavat võrgustruktuuri.

Kuidas on krohvivõrgud valmistatud?

Võrgu valmistamisprotsess tagab selle vastupidavuse ka rasketes tingimustes.

Võrk on valmistatud terastraadist, kus igale traatide ristumiskohale on tehtud punktkeevitus, et tagada tugev side. Pärast seda töödeldakse võrku tsingiga, mis annab sellele kaitse korrosiooni eest ja pikendab oluliselt toote eluiga.

Krohvivõrgud on kergesti lõigatavad ja vormitavad vastavalt vajadustele. Neid saab kiiresti kinnitada paljudele pindadele, sealhulgas betoonile, tellistele või kipsplaadile.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00