Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Kasvuhoonete lisad

Kõik kasvuhoonete lisad leiate AB Polarist!

Püstitatud kasvuhoone täiustamiseks ei pea pöörduma ehituspoodi või hakkama ise tarvikuid kokku klopsima – kõik vajaminevad lisad ootavad teid AB Polar e-poes!

Leiate meilt erinevaid lisatarvikuid nagu automaatsed kastmissüsteemid, tugevdusraamid, katteteibid ja palju muud vajalikku.

Kasvuhoonete tarvikud, mis teevad elu mugavamaks

Paljud lisad ja mugavused on nii elementaarsed, et nendeta ei kujuta aiapidamist ettegi. Ka aeda paigutatud kasvumaja võiks pakkuda maksimaalset mugavust.

Kasvuhooneriiulid muudavad hoone praktilisemaks, mitmekülgsemaks ning aitavad kaasa konkreetse paigutuse ja loogika loomisele.

Automatiseeritud kastmissüsteemid kasvuhoonesse aga kergendavad iga aiaomaniku elu märgatavalt ning hoolitsevad, et taimed saaksid paraja koguse regulaarset vett.

Kasvuhoone riiulid lisavad organiseeritust

Selleks, et lille- ja taimepotid maapinnal ei vedeleks, on hea mõte paigutada need eraldi lisatud riiulitele. Korralik kasvuhoone riiul annab võimaluse luua taimemajas organiseeritus ja paigutada asjad enda käe järgi.

Viilkatusega kasvuhoonele sobivaid lisariiuleid on lihtne paigaldada ning need peavad vastu kuni kahekümnekilosele raskusele.

Kastmissüsteemid kasvuhoonesse – ajavõit aednikule

Õigeaegne kastmine on taimede jaoks eluliselt tähtis. Paraku juhtub tihti, et muude toimetuste kõrvalt ei jätku kastmiseks alati aega või ununeb see tegevus pahatihti sootuks.

Kui paigaldada automaatne taimeriga kastmissüsteem kasvuhoonesse, siis aednikust saab taas oma aja peremees. Kastmissüsteem on hõlpsasti paigaldatav ja seadistatav ning teostab ajastatud kastmist ajal, mil peenraomanik ise tegeleb millegi muuga.

Komplekt sisaldab kõike vajaminevat, et vihmutisüsteem muretult üles seada.

Kasvuhoone aknaavajad teevad elu lihtsamaks

Kasvuhoone akende avamine võib olla tõeliselt tüütu. Mugavam on paigutada tuulutusavadele kasvuhoone aknaavaja. See lisaseade avab kindlal temperatuuri juures ventilatsiooniavad ning õhk pääseb kasvumaja jahutama.

Kasvuhoone automaatne aknaavaja sobib igat tüüpi mudelitele ning opereerib temperatuurivahemikus 18–25 kraadi. Aedniku elu on selle võrra lihtsam ja samal ajal on ka taimede eest hästi hoolt kantud.

Muutke oma kasvuhoone tänapäevaste mugavustega abihooneks AB Polari abiga!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00