Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Punuvõrgud

Näitan kõiki 3 tulemust

Punuvõrgud ehk punutud aiavõrgud

AB Polari valikus olev punuvõrk on tsingitud ja pulbervärvitud aiavõrk, mistõttu on sellest valmistatud aed tugev ja ilmastikukindel.

Võrk on n-ö kokku punutud, et luua kindla struktuuriga ja vastupidav võrk.

Punutud aiavõrk on kasutusel üsna laialdaselt näiteks aedade, koolihoovide, spordiväljakute, ehitusplatside ja teede piirdeaedadena.

Punutud aiavõrk on vastupidav ja turvaline

Punuvõrk on tugev ja vastupidav, mis muudab selle ideaalseks piirdeaiaks. See on võimeline vastu pidama ilmastikutingimustele nagu tuul ja vihm ning ei karda kulumist.

AB Polari e-poest on punutud aiavõrgu müük ja tellimine üha populaarsem, sest tegemist on turvalise aiaga, eriti kui see paigaldatakse laste või lemmikloomade ohutuse tagamiseks.

Võrgu augud on piisavalt väikesed, et takistada eespool nimetatud tegelaste läbipääsu ja vältida vigastusi.

Tsingitud punuvõrk – mitmekülgne, ent tugev

Punuvõrk on tuntud oma vastupidavuse poolest, mis tuleneb selle tugevast struktuurist. See võib olla valmistatud erineva paksusega traadist, sõltudes vajalikust tugevusest ja kasutusalast. Punuvõrk on ka väga paindlik ja seda on võimalik kohandada vastavalt vajadusele.

Tsingitud punuvõrk sobib ideaalselt aedade või hoonete piirdeaiaks. Tihtipeale on see üks taskukohasemaid valikuid aiale.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00