Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Liugväravad

Showing all 3 results

Liugvärav on kestev lahendus sinu aiale

Liugvärav on töökindel valik sinu aiale, mis lisab turvalisust ja mugavust – selle praktilisus on teinud liugväravast populaarse valiku. Liugväravad on võimalik paigaldada ka automaatikaga, mis muudab avamise-sulgemise väga lihtsaks.

Liugväravate valmistamisel on kasutatud tsingitud metalli, mida on võimalik valida ka erinevates värvitoonides. Värvitoone saab valida RAL värvikoodide järgi. See võimaldab sul valida värav täpselt samat tooni nagu ka ülejäänud aed.

Liugvärava raami valimine

Liugvärava raami valimisel arvesta sissepääsu laiusega. Paralleelselt aiaga liikuv liugvärav peab olema 1,5 korda suurem väravaava laiusest.

Automatiseeritud väravat võid avada nii puldist kui ka nupust ja seda võid teha autost või toast väljumata. Mugavust lisab ka telefoniga avamise võimalus.

Kuna sellistel väravatel puudub alumine siin, siis on selle avamine lihtne ka talvel. Seda tüüpi väravad on väga vastupidavad ka suurte tuultega piirkondades.

Liugvärav sobib hästi nii kodu kui ka tööstushoone territooriumile sissepääsuks.

Liugvärava paigaldus meie abiga

Korralik liugvärava paigaldus nõuab täpsust ja töömahukas. Kui soovid, et töö oleks kvaliteetne, siis leiad selleks paigaldajate kontaktid meie kodulehelt. Nii ei pea sa ise sellega pead vaevama ja võid olla kindel, et uus värav töötab laitmatult.

Hästi paigaldatud värav kestab kauem ja teenib sind muretult.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00