Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Lastekaubad

Näitan kõiki 8 tulemust

Parimad lastekaubad koduaeda, mis toovad kogu perele palju lusti

Kes veedavad koduaias enamasti eriti lõbusalt aega? Eks ikka lapsed. Aias lustimise ja seiklemise teevad aga veelgi toredamaks AB Polari e-poe valikus olevad lastekaubad, mis rõõmustavad samal ajal nii lapsi kui ka vanemaid.

Miks on õuemänguasjad vajalikud ja kasulikud?

Õuemänguasjad innustavad lapsi aktiivselt liikuma ja märkamatult keha vastupidavust arendama. Hüppamine batuudil, kiikumine või liivakastis mängimine nõuab liikumist ning aitab arendada laste lihaseid, tasakaalu ja koordinatsiooni. Regulaarne füüsiline aktiivsus on tervise ja heaolu jaoks ülioluline.

Kiiged ja batuudid loovad ka suurepäraseid võimalusi sotsiaalseks suhtlemiseks. Lapsed saavad koos mängida, kogemusi jagada ja suhtlemisoskusi õppida.

Liivakasti mänguasjad arendavad loovust

Liivakasti mänguasjad annavad lastele võimaluse avastada ja väljendada oma loovust ning kujutlusvõimet. Lapsed saavad ehitada linnu, luua erinevaid kujusid ja kujundada unikaalseid maastikke.

Tegevus liivakastis lubab lastel avastada erinevaid tekstuure, vorme ja materjale. Väikelapsed tunnetavad liiva tekstuuri, katsuvad erinevaid esemeid ning kogevad mitmesuguseid teisi tunnetuslikke stiimuleid.

Kvaliteetsed laste mänguasjad leiate AB Polarist

AB Polar aitab teil luua lastele meeldejäävaid õueelamusi ning julgustab avastama loodust ja arendama füüsilisi oskusi. Ämblikkiiged pakuvad lõbusat kiikumiselamust, batuutidel saab hüpata ja end füüsiliselt aktiivselt tunda ning liivakastis leidub lõputuid mänguvõimalusi ja loomingulist tegevust.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00