Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiakahjurite tõrjevahendid

Näitan kõiki 8 tulemust

Kvaliteetsed mutilõksud ja -püünised AB Polarist

Kuidas vabaneda aiakahjuritest? Milline mutilõks või mutipüünis soetada?

Pakume laias valikus efektiivseid lahendusi muttide, rottide, mügride ja hiirte vastu võitlemiseks. Meie e-poest on võimalik soetada lõkse, mis on spetsiaalselt loodud muttide hävitamiseks ja nende kahjuliku tegevuse tõkestamiseks.

Tõhusad mutipeletajad

Kas olete hädas muttidega, kes liiguvad mööda aeda ja kaevavad segamini lillepeenrad ning muruplatsi? Üheks võimaluseks nende isetegevust takistada on tõhusa mutipeletaja kasutamine.

Näiteks mutipeletaja “Solar” kasutab heli- ja vibratsioonimpulsse, mis genereerivad kõrge sagedusega heli iga 20 sekundi tagant. Mutipeletaja katab laia ala, ulatudes 650 m²-ni.

Muttide tõrjes on heaks lahenduseks ka mutitõrjesuits. See toode ei tapa mutte, vaid peletab neid ülimalt hapuka gaasiga.

Mügri lõks suudab püüda mitu kahjurit korraga

Meie valikus on ka tsingitud terasest mügri või vesiroti lõks, mille kaanel on plastikust aken. Seda püünist on lihtne paigaldada maapinnale ja karbi sisse saab asetada sobiva sööda. Püünis on äärmiselt tõhus, sest suudab korraga püüda kuni 10 kahjurit.

Plastikust roti- ja hiirelõksud

Näriliste vastu võitlemisel on väga tõhusad erinevad rotilõksud ja hiirelõksud. Rotilõks on mõeldud rottide populatsiooni kontrollimiseks ja nende eemaldamiseks aia ning kodu ümbrusest.

Hiirelõks on hea vahend hiirte tõrjeks siseruumides ja väljaspool, aidates kaitsta teie vara ja tervist.

Kõik vajalik kahjurite hävitamiseks või peletamiseks AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00