Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Mahlapressid ja purustid

Näitan kõiki 8 tulemust

Suured mahlapressid ja puuviljapurustid AB Polari e-poes

Kodus värskete ja maitsvate mahlade valmistamiseks on mahlapress tõhus vahend. AB Polarist leiate suured mahlapressid, millega saab valmistada korraga rohkem mahla.

Maitsva õunamahla valmistamine lihtsalt ja tõhusalt

Suured käsitsi kasutatavad mahlapressid on hea valik, kui soovite valmistada korraga palju mahla, näiteks õunamahla. Niisugused mahlapressid on valmistatud vastupidavast materjalist, näiteks roostevabast terasest, ja võivad mahutada mitu kilogrammi puuvilju või köögivilju korraga.

Mehaanilised mahlapressid töötavad tavaliselt hüdraulilise jõu abil, mis tähendab, et kasutaja peab mahla eraldamiseks rakendama füüsiliselt jõudu. Kuid tänu suurtele ja tugevatele käepidemetele on seesugused pressid üllatavalt lihtsad ja mugavad kasutada.

Efektiivsed puuviljapurustajad muudavad töö lihtsaks

Kodus maitsvate siidrite, veinide ja värske mahla valmistamiseks on meie e-poest võimalik soetada 7 liitrit puuvilju mahutav efektiivne puuviljapurustaja. Purustajal on happekindlast roostevabast terasest mahuti ning pärast purustamist on mahutit lihtne puhastada.

Enne purustamist tuleb õunad lõigata tükkideks. Purustaja küljetoed aitavad seadet kindlalt paigal hoida ning käsivänt võimaldab elektrit säästa.

Käsiajamiga tsitrusepressid

Käsiajamiga tsitrusepress on vastupidav seade, mis võimaldab kiiresti ja kergesti eraldada mahla tsitrusviljadest nagu apelsinid, sidrunid, laimid ja greibid.

Käsitsi kasutatav tsitrusepress on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, tagades pikaajalise vastupidavuse ning hõlpsa puhastamise.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00