Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiamööbli komplektid

Stiilsed aiamööbli komplektid AB Polari e-poest

Aiamööbli komplektid sobivad kõigile, kes soovivad oma aeda või terrassile luua mugava ja stiilse väliruumi. Komplektid koosnevad tavaliselt erinevatest aiamööbli elementidest, nagu aiatoolid ja aialauad, ning pakuvad terviklikku lahendust, mis sobib suurepäraselt aia või terrassi kujundusega.

Alati valige ilmastikukindel aiamööbel

Ilmastikukindlus on omadus, mis on õuemööbli puhul pea ainuõige valik. Kuna aiamööbel asub õues, peab see olema vastupidav ilmastikutingimustele nagu päike, vihm ja tuul.

Ilmastikukindel aiamööbel on valmistatud materjalidest, mis on vastupidav niiskusele, UV-kiirgusele ja muudele mõjudele. Lisaks on tagatud, et mööbel säilitab oma välimuse ja funktsionaalsuse ka pikaajalisel kasutamisel.

Aiamööbel aitab luua harmoonilise ja stiilse õueala

Aiamööbli komplektidel on mitmeid eeliseid, näiteks see, et need võimaldavad luua aias või terrassil ühtse ja harmoonilise välimööbli ala.

Aiatoolid ja aialauad on tavaliselt disainitud omavahel sobima ning loovad visuaalselt atraktiivse komplekti, mis täiendab üldist aia kujundust.

Aiamööbli komplektidel on sageli ka mugavad padjad või istmekatted, mis lisavad istumismugavust ja võimaldavad teil veeta aias istudes rohkem aega.

Vaadake meie aiamööblikomplekte lähemalt ja valige oma aeda või terrassile sobivaim!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00