Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Ripptoolid

Showing all 3 results

Ripptoolid loovad võimaluse lõõgastumiseks

AB Polari e-poes on müügil stiilsed ja mugavad ripptoolid, et saaksite oma aeda luua lõõgastava ning nauditava atmosfääri.

Valikus on klassikalisemad ripptoolid ja punutud ripptool. Ripptoolid on suurepärane võimalus lõõgastumiseks aias, terrassil või rõdul. Toolid on funktsionaalsed ja samas ka dekoratiivsed ning lisavad teie väliruumile kauni ja pilkupüüdva ilme.

Kauni disainiga korvtoolid

Soovides aeda paigutada midagi erilist, võib korvtool olla suurepärane valik. Korvtoolid on kaasaegse disainiga ning lubavad nautida lõõgastust ning privaatsust.

Mugav tool on parim koht päikeseloojangu vaatamiseks, raamatu lugemiseks või lihtsalt mõnusaks ajaveetmiseks värskes õhus.

Miks ripptoolid aeda sobivad?

Aia ripptoolid on viimasel ajal eriti populaarsed, kuna lisavad aiale looduslikku ja hubast ilmet. Punutud disain loob maalähedase atmosfääri ning pakub omanikule mugavust.

Punutud ripptoolid vastupidavad ja ilmastikukindlad, mistõttu saab neid kasutada pikka aega, mitmete hooaegade vältel.

Nautige vaba aega parimal võimalikul viisil

Nautige lõõgastavat aega aias meie ripptoolidega! Lisage oma aiale või terrassile mugavus, stiil ja elegants punutud ripptooli või ripp-korvtooli abil ning looge oma unistuste aed.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00