Tellimisinfo

NB! Alates ostusummast 500 eur on transport  tasuta!

TELLIMINE

Tellimusi võtame  vastu ööpäevaringselt. Ostu sooritamisel  palume vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalselt.

Tellimuse sooritamiseks valige toode ning lisage see ostukorvi. Jälgige ekraanil ilmuvaid juhiseid.  Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Kinnitage tellimus. Tellimuse kinnitus jõuab Teie poolt sisestatud e-mailile paari sekundi jooksul. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid veel ostma.

MAKSMINE

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda . Ostu eest tasumine toimub Montonio Finance maksemooduli kaudu eurodes. Vali makseviisiks: Maksa pangas .Abpolar.ee e-poe makseid vahendab Montonio Finance. Kui arve ei ole jõudnud 1 tööpäeva jooksul, palume võtta meiega ühendust – võimalik, et sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse.

Kui kauba tellimust ei ole võimalik täita, maksame Teile kogu Teie poolt tasutud raha tagasi (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Montonio järelmaks

Montonio vahendusel saab ühe taotlusega mitu pakkumist.
Kasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad Sa pakkumise mitmelt krediidiandjalt.
Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks.
Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Tutvu tingimustega ning vali enda jaoks sobivaim.


1. Pikema perioodi puhul: 3-60 kuud, intress alates 9,5% algsummalt.

Montonio vahendusel on võimalik ühe taotlusega saada järelmaksupakkumine mitmelt krediidiandjalt ning valida enda jaoks sobivaim. Järelmaksu taotlemiseks vali makseviisiks: Võrdle järelmaksu pakkumisi Montonio, täida krediiditaotlus ning soovi korral sõlmi leping valitud krediidiandjaga.

Järelmaksu tingimused

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 12,19€ ja krediidi kulukuse määr on 31% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 250 €, sissemakse 0%, intress 9,5% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 9,9€, igakuine kontohaldustasu 0,9€ järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena. Maksete ja tagasimaksete summa 324.06€. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

2. Jaota maksed kolme kuu peale: maksad kauba eest kolmes võrdses osas järgneva kolme kuu jooksul. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.

Montonio split makselahendus: maksa kauba eest hiljem või kuni kolmes võrdses osas!

Alates 25€ ostusummast, saad ostukorvi maksumuse jagada mitme kuu peale – ilma intressi, lepingu-ja haldustasuta.
Maksa hiljem – Saad kauba eest maksta kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.
Maksa 2 osas – Jaota maksed kahe kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.
Maksa 3 osas – Jaota maksed kolme kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.
Kuidas toimida? – Vali e-poest välja sobivad tooted – lisa tooted ostukorvi – suundu maksma – täida vajalikud lahtrid – vali sobilikum osamaksete viis (maksa hiljem või 2-3 osas) – esita tellimus – tuvasta end Mobiili ID / Smart ID või ID-kaardiga – täida vajalikud lüngad – esita andmed!

KOHALETOIMETAMINE 

Kaup saadetakse ostjale hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast raha kontole laekumist (v.a tellimisega toodete puhul, millel on vastav info toote kõrval). Tellitud kaubad toimetame kulleriga Teie poolt soovitud aadressile.
Samuti võite tulla ise kaubale järgi meie lattu aadressil Tähetorni 102, Tallinn 11625.. NB! Vaata kontakti alt lao täpsemat asukohta.

VAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Kui tellitud toode ei sobi või ei vasta Teie ootustele on Teil õigus teatada ostust taganemisest hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Sellisel juhul tuleb Teil toode tagastada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale teate edastamist. Tagastatava toote saab vahetada teise toote vastu või soovi korral saada raha tagasi. Palume Teil teavitada meid sellest soovist koheselt pärast tellimuse kättesaamist. Kui ostja soovib saada tagastatud toote eest raha, kanname kauba eest raha tagasi esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale teate saamist.

Kui klient soovib kauba tagastada omal soovil, siis kauba tagasi toimetamise kulud tuleb tasuda kliendil.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui see on valmistatud eritellimusena tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

Kui tellitud kaup jõudis Teieni defektsena, mida polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatud või kui kaup ei ole see, mida Te tellisite, palume meid sellest koheselt e-posti teel informeerida. Defektsed tooted vahetame ümber. Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada kaks aastat arvates kauba kättesaamisest.

Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu selgitame ise. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist. Vahetamine / tagastamine ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest.

Kauba tagastamine lepitakse kokku müüjaga.

 PRIVAATSUS

Müüja kinnitab, et kõik ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud. Müüja kasutab isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00