Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Jalgväravad

Turvalised ja kvaliteetsed jalgväravad

Kas otsite kvaliteetset aiaväravat, mis mitte ainult ei lisa kinnistule turvalisust, vaid värskust ka krundi välimusele? Kui jah, siis esmaklassilised jalgväravad ootavad teid AB Polari e-poes.

Siin on stiilsed ja kauakestva kvaliteediga jalgväravad vaid väljavalimise kaugusel!

 

Tugevad metallist jalgväravad erinevatele aiatüüpidele

Metallist jalgväravad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Lihtne, klassikaline disain on aegumatu ning pakub võimalusi väravaid kombineerida erinevate aiatüüpidega.

Aiaväravad mitte ainult ei paku turvalisust ja privaatsust, vaid lisavad krundile korrektset struktuuri ja elegantset joont.

 

Väravate paigaldus ja müük AB Polari abiga!

Hätta jäädes ei tasu probleemi enda teada hoida – Polari meeskond abistab teid kõigis küsimustes, olgu selleks ostuga seotud detailid või väravate paigaldus! Toodete peale klikkides leiab hõlpsa vaevaga mõõdud, olulisemad detailid ning muu lisainfo. Abi saab ka paigaldusjuhenditest, selleks on kodulehel eraldi alajaotus.

 

Hooldusvabad väravad = muretum elu

Tsingitud ja pulbervärviga kaetud väravad on vastupidavad nii ilmastikule kui teistele looduslikele teguritele. Neid ei tee hapraks ei päikesekiirgus ega hävita neid põhjamaine niiskus. Pori ja mustust on lihtne maha pesta ning materjal ei vaja pidevat hooldust või ülevärvimist.

Korralik jalgvärav on investeering, mis lisab kinnisvarale stiili ja tõstab selle väärtust. Leidke enda lemmik AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00