Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Autoväravad

Turvalised autoväravad

Auto ööseks tänavale jätmine on risk. Kui tänavalt auto peale sattuv pori ja tolm on veel talutavad ebameeldivused, siis loomade või vandalismi tekitatud kahjud võivad lõppeda tõsise väljaminekuga.

Kortermaja territooriumi puhul aitavad väravad sulgeda ala sinna mitte kuuluvatele sõidukitele, nii ei teki olukorda, kus töölt koju saabudes on parkimiskohad “rändama” läinud.

Kvaliteetne autovärav on investeering ning parimad valikud leiab AB Polari e-poest!

 

Autovärava paigaldus käib lihtsa vaevaga

Midagi rasket autovärava paigaldus endas ei sisalda. Eelnevalt tuleb ära mõõta postide vahed, otsustada kui kõrget ja laia aeda on tarvis ning selle põhjal otsus langetada.

Väravakomplektid sisaldavad kõiki vajalikke tarvikuid nagu postid, tiivad, hinged, lukk ja tuuleriiv. Täpsem info on iga toote juures olemas.

 

Milline peab olema autovärava laius?

Kas auto ikka mahub läbi väravate ja mis saab siis, kui sõiduauto asemel midagi laiemat krundile tahab pääseda? Ei tasu muretseda, autovärava laiused on standardsed ning kõik sõidu-ja veoautod peaksid neist läbi mahtuma.

Enamik pakutavatest väravatest on nelja meetri laiused, ent valida saab ka meetri võrra laiemat avaust. Uksed avanevad tiibadena ehk siis kahele poole.

 

Autovärava hind kehtib kogu komplektile

Ei pea muretsema, et autoväravate hind peidetud summasid sisaldaks või sellele tuleb eraldi lisasid hankida. Kõik vajalik, alates aiapostidest kuni väravatiibade ja pisidetailideni on kohe komplektis olemas.

Kel on aga soov ise kombineerida, saab soetada autovärava raami ning katta see enda jaoks sobiva materjaliga (laud, puit, paneel). NB! Väravatele saab paigaldada ka automaatika!

Kõik ühest kohast ja soodsa hinnaga, ikka AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00