Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Infrapunasaunad

Näitan kõiki 4 tulemust

Infrapunasaunad toovad tervisele rohkesti kasu

Infrapunasaun on kasutusel tavaliselt tervislikel eesmärkidel, nagu lihaste lõdvestamine, vereringe parandamine, toksiinide eemaldamine ja valu leevendamine. Sellise sauna võib leida spordiklubidest, spaadest või üha sagedamini ka kodudest.

Infrapunakiirgus võib aidata vähendada mitmete haiguste sümptomeid, näiteks reumatoidartriiti, osteoartriiti, kroonilist kaela- ja alaseljavalu jne. Samuti võib see olla kasulik vanusega seotud probleemide, nagu liigesjäikus ja -valulikkus, leevendamisel.

Kuidas erineb infrapunasaun tavapärasest saunast?

Sellises saunas ei kasutata inimkeha soojendamiseks kuuma õhku nagu tavasaunas, vaid selle asemel soojendab infrapunakiirgus keha kudesid otseselt. Kuigi infrapunasauna temperatuur on mugavalt soe ja püsib tavaliselt vahemikus 35-45 °C, on selle soojuse toime sügavam ja tõhusam.

Infrapunasaunas higistamine on ligikaudu kolm korda intensiivsem kui tavasaunas. Higistamise kaudu vabanevad mitmed jääkained, näiteks toksiinid, alkohol, nikotiin, kolesterool ja võimalikud kantserogeensed raskemetallid, nagu tsink, plii ja nikkel. Puhastuvad ka nahapoorid ning paraneb naha toon, elastsus, tekstuur ja jume.

Infrapunasaun korterisse – lõdvestus koduseinte vahel

Tänapäeval paigaldatakse tihtipeale infrapunasaun korterisse, sest see võib olla tõhus vahend lihaste lõdvestamiseks, valu leevendamiseks ja vereringe parandamiseks.

Enne sauna paigaldamist tuleks kindlasti konsulteerida spetsialistiga ja järgida rangelt kõiki ohutusnõudeid, et tagada turvalisus ja nautida sauna tervistavat mõju.

Meie kodu- ja sisustuskaupade tootevalikust leiad massaažitoolidinfrapunasaunadtsitruspressid ja postkastid.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00