Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Koerapuurid

Näitan kõiki 7 tulemust

Koerapuurid nii lemmiklooma kaitseks kui ohutuks transpordiks

Koerapuur tagab koerale turvalisuse. Puuri kasutamise võimalus annab omanikule meelerahu, kui ta ei saa oma koera järelevalveta jätta. Koerapuurid aitavad vältida ohtlikke olukordi, nagu näiteks koera kokkupuudet ohtlike esemetega või loomadega.

Puur on hädavajalik ka juhul, kui plaanite koos koeraga reisida. Enamik lennufirmadest ja transpordiettevõtetest nõuavad, et koer oleks transpordi ajal puuris. See tagab nii koera kui reisijate ohutuse ja aitab vältida stressirohkeid olukordi.

Koerapuur võib olla koerale pesa eest

Koerapuur võib olla ka koerale ka mõnusaks puhkepaigaks. Koerad on oma loomult n-ö koopaelanikud ning puur võib pakkuda neile turvalist ja hubast kohta, kus puhata, eriti kui pesa on varustatud pehme tekiga ja mõne lemmikmänguasjaga.

Puuri ei tohiks kunagi kasutada karistamise vahendina. Koerapuur peaks olema positiivne ja turvaline koht, mitte midagi, mida ta seostab negatiivsete kogemuste või karistusega.

Mida peaks koerapuuri soetades arvestama?

Koerapuur peaks olema piisavalt suur, et koer saaks mugavalt seista, pikali heita ja ringi pöörata. Koerapuuri suurus peaks vastama koera suurusele ja tõule.

Veenduge, et koerapuur oleks varustatud turvalise lukustussüsteemiga, et vältida koera põgenemist. Samuti jälgige, et puuril ei oleks teravaid servi ega osi, mis võiksid koera vigastada.

Kas valida plastikust või metallist koerapuur?

Koerapuurid on valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks metallist või plastikust. Metallist koerapuurid on tavaliselt vastupidavamad, samas kui plastikust või alumiiniumist puurid on kerged ja lihtsamini kaasaskantavad.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00