Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Kasvuhooned

Kasvuhoone e-poest – muutke oma aed saagirikkaks paradiisiks!

Oma peenrast, kasvuhoonest või põllult pärinev toit on ikka see kõige maitsvam, sest see on enda käe järgi istutatud ning nõu ja jõuga kasvatatud.

AB Polari pakutavad kasvuhooned on kvaliteetsed ja praktilised. E-poe tellimuse vormistamiseks ei pea tellija isegi diivanilt tõusma. Erinevaid on kaubavalikus aga nõnda palju, et igaüks leiab omale sobivaima.

Kasvuhoonete müük ja tellimine käib lihtsalt ning kiirelt. Valige õige välja, klikake ostukorvi ning ülejäänu teeme juba meie!

Mitte ainult praktilisus

Kas teadsite, et kasvuhoonete tüüpe ja disaine on kümneid erinevaid? See pole enam ammu üksnes igav kilemaja, vaid esteetiline ja funktsionaalne väikehoone, mis lisaks praktilisusele pakub ka silmailu.

Meie valikus on standardsed kaarkasvuhooned, klaaskasvuhooned ning mitmed erimõõtudes ja kujudega mudelid. Valikut jagub igale vajadusele.

Parimad kasvuhooned – millisest materjalist?

Parim kasvuhoone on lai mõiste. Mõned ihkavad suurt ja vägevat kasvumaja, teistele sobib ka väiksemat sorti kasvumaja. Vahel soovitakse aga hoopis erisugust lahendust, näiteks kuusnurkset disaini.

Kindel on see, et hea kasvumaja püsib õigesti paigaldatuna oma kohal ka suuremate tuuleiilide korral ning abistab omanikku aiakultuuride kasvatamisel pikki aastaid.

Meie pakutavad kasvumajad on enamjaolt alumiiniumsulamist karkassiga või tsingitud terasest, mis on vastupidav, usaldusväärne ja roostevaba materjal. Kattematerjalina on kindlaim valik kvaliteetne, paindlik ja löögikindel polükarbonaat.

Kogu aiavarustus ühest kohast

Loodetavasti leiate meie valikust täpselt sellise kasvuhoone, mida olete otsinud. Kvaliteetsete aiakaupade pakkumine on meie e-poe peamine eesmärk, mis tähendab, et kasvumajade kõrval leidub tootevalikus palju muudki kasulikku.

AB Polar – aiaomaniku kindel partner!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00